CASE IH týdny: Farmall

Univerzální pracant, který se hodí na farmu i do komunálu.

8. 7. 2020

I když se nejedná o hlavní novinky roku 2020, modely FARMALL mají v nabídce CASE IH svoje nezastupitelné místo. My, jejich představením uzavíráme CASE IH týdny, ale byly to právě Farmally, které ve 30 letech 20. století nastartovali růst CASE IH ve světovém měřítku. V České republice patří jejich nejnovější verze k nejprodávanějším v segmentu do 110 koní. Daří se jim nejenom v jejich domovském zemědělství, ale poctivě slouží obcím a často je v mnoha krajích můžete potkávat při údržbě silnic.

My vám nyní přetavíme hlavní zástupce Farmallů - modely A a komfortní modely C. Jak napovídá jejich název v překladu z angličtiny (FARM – ALL) – zvládnou vše co jim kolem farmy připravíte do cesty.

FARMALL 75A je největší model malých Áček a u nás je nejprodávanější. Při kompaktních rozměrech vyniká pevnou stavbou, velkou obratností ve spojení s živým motorem. Chlubí se jednoduchým a mechanickým ovládáním, které bude spolehlivě fungovat i za dalších 30 let. Kdo si sedne do jeho prostorné kabiny, tak mi dá za pravdu, že je to takový „šikovný kocourek“. A hlavně v ruku v ruce s kvalitou se nabízí za velmi dostupnou cenu.

Druhým modelem, který vám představíme ve spojením s čelním nakladačem je FARMALL 105C HD. Tyto modely jsou navrženy jako komfortní a robustní traktoru. Komfort, pohodlí a potřebný výkon už nelze zajistit bez rozumné míry elektroniky. Do České republiky je standardně nabízíme se zesílenými nápravami HD, pro každodenní spolehlivý provoz po dlouhá léta. Rovná polovina zákazníků si je kupuje přímo s originálním čelním nakladačem LRZ. Jeho ovládání pomocí multifunkčního joysticku je hračka. Stejně jako ovládání řazení, reverzace pod zatížením, EHR, vypínání spojky tlačítkem. Prostě schopný a pohodlný pracant pro každý den.

Pokud vás zajímá víc, podívejte se na naši microsite věnovanou Farmall: www.caseihtydny.cz

Pro více informací o traktoréch Farmall se neváhejte na nás obrátit.
Kontakty: Miroslav Mašek, tel.: 602 123 502; Jan Semorád, tel.: 728 656 335; Petrásek František, tel.: 724 234 908 nebo napiště nám na e-mail: info@agrisystem.cz 

Další články

CASE IH týdny: Farmall

8. 7. 2020

Univerzální pracant, který se hodí na farmu i do komunálu.

CASE IH Týdny: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výzkumu a praktické zkušenosti. K tomu si posbírali zpětnou...

Case IH týdny: Axial-flow

23. 6. 2020

Jednička v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Mlátička nabízí maximální kvalitu...

Case IH týdny: PUMA 175 CVXDrive

16. 6. 2020

Bestseller mezi traktory, to je modelová řada PUMA. Vyrábí se ve dvou velikostních...

Case IH týdny: Vestrum CVXDrive

10. 6. 2020

Představíme vám novou modelovou řadu Vestrum CVXDrive. Traktor řadíme do prémiového...