CASE IH Týdny: Magnum AFS Connect

Case IH má za sebou roky výzkumu a praktické zkušenosti. K tomu si posbírali zpětnou vazbu od zákazníků a tak vzniknul nový Magnum AFS Connect, který uspokojí potřeby obsluhy v kabině i manažerů v kanceláři. 

30. 6. 2020

Nová generace traktorů MAGNUM AFS CONNECT je bezesporu hlavním tahákem a největší novinkou letošního roku v rámci všech produktů značky CASE IH. Traktory MAGNUM, to je pojem s více než 30letou historií výroby. Již od počátku výroby představuje tato modelová řada poctivé americké tahače s vysokou kvalitou zpracování. Proto, když se řekne MAGNUM, vybaví se každému zemědělci značka CASE IH a jejich síla, odolnost a spolehlivost. Sami se na ně hodně těšíme.

V rámci natáčení jsme se mu věnovali nejvíce s cílem představit vám doslova každý jeho detail, podrobně ukázat nové ovládání a novou kabinu. Zde je obrovský mezi generační posun. Magnum vedle toho přichází s řadou nejrůznějších technických vylepšení jak motoru, převodovky, hydrauliky a dalších částí. Cílem bylo ještě více optimalizovat jeho praxí osvědčené technické celky. Nový top model 400 ve spojení s novou převodovkou PowerDrive 21x5 určitě nenechá nikoho na pochybách, že je to v současnosti jeden z nejschopnějších polních traktoru na trhu.

Nová generace Magnum nese ve svém jménu přívlastek AFS CONNECT a symbolizuje tím, že ještě více propojena s vámi, jako s uživateli a majiteli těchto traktorů. Jedná se o nový ucelený systém precizního zemědělství a telematiky značky CASE IH. S jeho pomocí dokážete přehledně sledovat, procházet, analyzovat a ukládat všechna potřebná data týkající se provozu jednotlivých strojů a agronomických dat (plánování osevních postupů, evidence hnojení, plánování naváděcích linií apod.).

Nová generace traktoru přichází i s novou generací satelitního řízení AccuGuide vybaveného přijímačem AFS Vector Pro. O něm výrobce sebevědomě tvrdí, že je nejmodernějším přijímačem na trhu. Dokáže přijímat signál ze všech dostupných globálních družicových systémů a následně vést traktor s nářadím s přesností 1,5 centimetru. Pokud ztratíte korekční signál, nic se neděje, přijímač Vector Pro má svůj záložní systém a udrží vás přesně v dané linii.

Novým modelům MAGNUM AFS CONNECT pevně věříme. A věří jim i výrobce. Proto nabízí u této modelové řady tříletou tovární záruku, která je potvrzením závazku vyrábět a prodávat kvalitní stroj. O vás jako uživatele se dokážeme stejně kvalitně postarat. Bohatá historie, neustálý vývoj, silná prodejní síť, více než 1000 Magnumů v provozu u nás a garance náhradního stroje od AGRI CS v případě poruchy. To jsou naše argumenty, pokud zvolíte červenou barvu. 

Pokud vás zajímá víc, podívejte se na naši microsite věnovanou Magnum AFS Connect: www.caseihtydny.cz

Pro více informací o traktoréch Magnum AFS Connect se neváhejte na nás obrátit.
Kontakty: Miroslav Mašek, tel.: 602 123 502; Jan Semorád, tel.: 728 656 335; Petrásek František, tel.: 724 234 908 nebo napiště nám na e-mail: info@agrisystem.cz 

Další články

Axial-Flow jsem si nadělil k padesátinám

24. 8. 2022

Technologii Axial-Flow si vybral pan Vilímovský již před 17 lety kvůli způsobu...

Čím se vyznačují oblíbené cisterny Pichon?

16. 5. 2022

Článek z Agroportal24h.cz - Výběr vhodné cisterny je poměrně složitý. Zajímavou...

Prvních 75 let značky STEYR

16. 5. 2022

Osudový den 29. září 1947 znamenal začátek něčeho nového pro tisíce farmářů po...

Magnum AFS Connect

11. 4. 2022

jSklízím s benefity AXIAL-FLOW®

11. 4. 2022

Kombajny AXIAL-FLOW® jsou známé svojí maximální šetrností,...