LUXXUM HI-eSCR (100 - 120 koní)

JASNÁ ZÁŘ JE NADOHLED. NOVÝ LUXXUM HI-eSCR.

Některé věci dělají práci tak jednoduchou, že se možná divíte, jak jste se bez nich mohli někdy obejít. Hledáte traktor, který bude přesně jako tyto věci? Maximální výkon při jakékoliv pracovní operaci a zaručeně nejnižší spotřeba paliva ve své třídě na trhu. Tři modely s výkonem od 110 do 120 koní. Perfektní manévrovatelnost, vyšší úroveň komfortu a výborná viditelnost z kabiny traktoru jako žádný jiný traktor v této kategorii, který jsme kdy vyrobili. Zemědělci žádají stále větší úroveň komfortu a intuitivní ovládání všech důležitých funkcí i u menších modelových řad. CASE IH se snaží naslouchat přáním zemědělců, a proto uvádí na trh zcela novou prémiovou modelovou řadu traktorů LUXXUM. Nový LUXXUM jednoduše září ve všech parametrech.

 

VÝKONNÝ MOTOR

Stejně jako u ostatních modelových řad, tak také u traktorů LUXXUM naleznete pod kapotou vysoce účinné a šetrné motory od sesterské společnosti FTP. Všechny modely jsou osazeny čtyřválcovými motory o objemu 3,4 litru, které splňují přísnou emisní normu STAGE IV. Motory zaručují maximální krouticí moment a nejnižší spotřebu paliva při všech pracovních operacích, ať‘ už traktor používáte pro těžké polní práce nebo v dopravě. Při práci s vývodovým hřídelem jistě oceníte širokou variantu otáček 540, 540E, 1000 a 1000E již ve standardu. Využití režimu ECO Vám navíc zaručí nižší spotřebu paliva při spoustě pracovních operací.

ÚČINNÁ PŘEVODOVKA

Všechny traktory modelové řady LUXXUM mají ve standardní výbavě novou automaticky řazenou převodovku s 32x32 rychlostmi, která je typická pro traktory vyšších modelových řad. K dispozici máte čtyřstupňový powershift řazený pod zátěží bez použití spojky mezi jednotlivými převodovými stupni. Bezkonkurenčně hladká a plynulá změna směru jízdy navíc umožnuje naprogramovat převodové stupně pro daný směr jízdy, na který se automaticky zařadí při reverzaci a zpět. Automatické řazení pro silniční režim se jednoduše aktivuje stiskem tlačítka na loketní opěrce Multicontroller a Vaše jízda je tak opravdu bezstarostná. Sešlápněte plynový pedál a nechte samotný traktor řadit mezi všemi převodovými stupni a rozsahy, on už se sám rozjede z místa až na maximální pojezdovou rychlost 40 km/hod.

VYLADĚNÝ DESIGN

Když se podíváte na nový LUXXUM, uvidíte traktor, který je od samého počátku navržen tak, aby Vám přinášel radost z každodenní práce. Nejenom, že dobře vypadá, ale v každém detailu naleznete určitý prvek, který Vám práci zpříjemní a zjednoduší. Díky skvělému poměru výkonu a hmotnosti, výborné manévrovatelnosti a malému poloměru otáčení se traktor hodí pro všechny polní práce, tak také do dopravy. Kompaktní rozměry traktoru se využijí zejména při práci s čelním nakladačem v úzkých a nízkých stájích. Jistě oceníte výbornou viditelnost z pracovní oblasti řidiče, kterou zaručuje tvarované čelní sklo a velké střešní okno. Nové LED pracovní osvětlení Vám zajistí maximální viditelnost i při práci v noci.

 

VYSOKÝ VÝKON PRO VŠECHNY PRACOVNÍ OPERACE

Konstrukce traktoru LUXXUM je navržena tak, aby zvládala i ty nejnáročnější pracovní operace, při kterých je traktor maximálně zatížen. Zadní tříbodový závěs kategorie II je schopen zvednout nářadí o hmotnosti až 5 560 kg a jestliže chcete traktor agregovat například s čelní sekačkou, máte k dispozici přední závěs, který uzvedne nářadí o hmotnosti 2 tuny. Plynulému spouštění a zvedání pracovních nástrojů pomáhá hydraulický systém, který je v základní specifikaci otevřený a umožnuje průtok oleje 80 l/min, který může být navýšen až na 100 l/min při výbavě traktoru s uzavřeným hydraulickým systémem.

KOMFORTNÍ KABINA PRO DLOUHÝ PRACOVNÍ DEN

Kabina nového traktoru LUXXUM je navržena tak, aby poskytovala obsluze maximální komfort při dlouhých pracovních dnech. Je to zaručeno logickým uspořádáním pracovních prvků, které máte na dosah ruky. V kabině najdete také ovládací prvky typické pro výkonnější modelové řady. Nejpodstatnější změnou, na které inženýři od CASE IH zapracovali, je umístění loketní opěrky Multicontroller do kabiny traktoru, díky které tak máte ovládání celého stroje pod jedním palcem. Vybrat si můžete z celé řady různých variant sedaček obsluhy. Ke zvýšení komfortu obsluhy napomáhá také odpružená přední náprava a celkové odpružení kabiny. Při práci s čelním nakladačem jistě oceníte ergonomicky tvarované čelní sklo, které zaručuje excelentní výhled do všech stran. Spojením všech těchto vlastností tak vznikla kabina, z které se Vám i po dlouhém a náročném dni nebude chtít ven

 

ZARUČENĚ EFEKTIVNÍ

Maximální preciznost při práci s traktorem Vám zaručí použití navigačních systémů. I když se LUXXUM řadí do kategorie traktorů s výkonem nad 100 koní, může být již z továrny vybaven přípravou na navigaci. Právě takto obratný traktor společně s navigačním systémem se dokonale hodí pro pracovní operace jako je například ošetřování porostů, při kterém je požadována maximální preciznost a přesnost a co nejnižší poškození porostů. K větší efektivitě přispívá použití ISOBUS kategorie II. Díky ISOBUS systému máte v traktoru jeden monitor, přes který dokážete nastavit a ovládat veškeré důležité funkce pracovního stroje.

DOKONALÝ PŘI PRÁCI S ČELNÍM NAKLADAČEM

Nová modelová řada LUXXUM je jako stvořena pro práci s čelním nakladačem LRZ od značky CASE IH. K maximální výkonnosti přispívá výkonný hydraulický systém s průtokem až 80 l/min a nová robustní odpružená přední náprava. V závislosti na modelu čelního nakladače tak dokážete zvednout náklad do výšky až 3,8 metrů o hmotnosti téměř 2,5 tuny. Když k tomu přidáte plynulou změnou směru jízdy, ovládání hydraulických funkcí a tlačítko spojky umístěné na loketní opěrce Multicontroller společně s velkým střešním oknem a tvarovaným čelním sklem, tak již nemáte co dodat.

NOVÝ LUXXUM. NECHTE SE OSLNIT PRÉMIOVÝM TRAKTOREM.

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

Modely

Název / Parametr Motor Počet válců / Objem motoru (cm³) Jmenovitý výkon - ECE R120 (kW/hp) Maximální kroutící moment (Nm při 1500 ot/min) Maximální zvedací síla (kg)
LUXXUM 100 Dieslový motor s Common Rail, turbodmýchadlem HI-eSCR 4 / 3,400 73 / 99 430 4 701
LUXXUM 110 Dieslový motor s Common Rail, turbodmýchadlem HI-eSCR 4 / 3,400 79 / 107 468 4 701
LUXXUM 120 Dieslový motor s Common Rail, turbodmýchadlem HI-eSCR 4 / 3,400 86 / 117 491 4 701

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

 

NOVÝ LUXXUM HI-eSCR

ZAŽIJTE NOVÝ LUXXUM

nejlepší kabina ve své třídě

integrovaná loketní opěrka Multicontroller s jostickem pro ovládání čelního nakladače

tvarované čelní sklo a velké střešní okno

výkonný přední tříbodový závěs a PTO

LETÁK - NOVÝ LUXXUM

PROSPEKT KE STAŽENÍ

Soubory ke stažení: