MAGNUM AFS Connect (280 - 435 koní)

MAGNUM byl vždy synonymem výkonu, provozní spolehlivosti a vysokého komfortu narozdíl od ostatních. Nová řada posunuje tyto standardy opět mnohem výše. Zemědělství každý den čelí novým výzvám a příležitostem, které se mu otevírají. Některé z nich můžete sami ovlivnit, jiné, jako například počasí, ne. Vaše ochota být nezávislý, nastavit si vlastní cestu a uspět se však nemění. Rysem nového modelu MAGNUM AFS ConnectTM je primárně svoboda a individualizace, která se ukrývá v každém detailu tohoto traktoru. 

 

 

Objevte novou úroveň vzájemné komunikace a vzdáleného sledování na takové úrovni, která umožnuje sdílení informací s vybranými poskytovateli služeb, vzdálenou servisní diagnostiku nebo například pomoc obsluze s nastavením stroje postupným naváděním na monitoru AFS Pro 1200. A to vše na dálku v reálném čase.

NOVÁ KABINA, NOVÉ POJETÍ KOMFORTU

Pro nejlepší požitek z pracovního dne.

Nová kabina nabízí obsluze nejlepší pracovní prostředí na trhu a byla oproti původní generaci kompletně přepracována tak, aby ještě více splňovala současné požadavky obsluh a majitelů těchto traktorů.

Ve standardu čtyř sloupková kabina nabízí velké množství místa pro pohodlné sezení a celou řadu různých odkládacích prostor pro uložení potřebných věcí. Kabina a čalounění dostalo nový barevný nádech. Jedním z převzatých a velmi oblíbených prvků z traktoru QUADTRAC, jsou například „Harley“ opěrky na nohy pro pohodlné položení nohou, pracujete-li v plně automatickém modu, kdy se o veškerý provoz traktoru stará automatika.


PRVKY VÝBAVY KABINY

Zaměřeno na komfort a individualizaci ovládání.

Jako obsluha si při dnešních náročných pracovních dnech zasloužíte to nejlepší, nastupte do zcela nové kabiny traktoru MAGNUM AFS Connect a nechte se unést maximálním komfortem, pokročilými prvky výbavy a tichým pracovním prostředím.


Nová ovládací páka Multicontroller

Multifunkční ovládací páka s nejjednodušším ovládáním na trhu. Kompletní změnou prošla multifunkční ovládací páka Multicontroller, která umožnuje ovládání až 100 funkcí traktoru stisknutím jediného tlačítka. Pro snadné ovládání v noci jsou všechny tlačítka na ovládací páce podsvíceny.

Monitor AFS Pro 1200

S novou generací traktoru MAGNUM AFS ConnectTM přichází taktéž nová generace monitoru AFS Pro 1200 s úhlopříčkou 12 palců, na první pohled je monitor dobře čitelný a má velmi dobrou a moderní grafiku, což obsluze usnadňuje nastavení potřebných funkcí nebo čtení dat za nepříznivých světelných podmínek.

Ovládání pomocí enkodéru

Na loketní opěrce se nyní nachází i enkodér, který by se dal nazvat jako „rychlé tlačítko“ umožňující přehledné a rychlé zobrazení menu, s možností výběru a nastavení potřebných funkcí na monitoru AFS Pro 1200. Tento způsob ovládání je znám především z automobilů vyšších tříd, u traktoru MAGNUM AFS Connect se tak jedná o určitý způsob jedinečného ovládání.

Jednoduchým stisknutím enkodéru zobrazíte možnosti rychlého menu, ze kterého můžete jednoduchým otáčením enkodéru a následním stiskem vybrat zvolenou oblast pro nastavení.

Bez klíčkový systém otevírání dveří

Jako zajímavou věc lze zmínit bez kličkový systém otevírání dveří pomocí imobilizéru, pro otevření tak nemusíte využít tradiční klíček, ale pouze se dotykem ruky dotknete kliky dveří. Pro nastartování traktoru je však nutné použít klíček, který musí být zaregistrovaný.

Konfigurovatelné okruhy hydrauliky

Zajímavým řešením jsou konfigurovatelné elektronické okruhy hydrauliky, které umožnují libovolné naprogramování jednotlivých hydraulických okruhů. Znamená to tedy, že si můžete nastavit daný hydraulický okruh podle své preference bez závislosti na pořadí. Toto řešení vám jako obsluze umožnuje individuální zapojení okruhů. K ovládání hydraulických okruhů lze využít také joystick, který může být na přání integrován na loketní opěrce Multicontroller. Joystick je ergonomicky tvarovaný a padne skvěle do ruky.

Pomocí snadného nastavení hydraulických okruhů a joysticku přes monitor AFS Pro 1200 lze přizpůsobit a nastavit ovládání joysticku a jednotlivých okruhů dle preferencí samotné obsluhy.

Dostatek úložných prostorů

S novou generací, kde zásadní změnu prodělala kabina, přichází nový MAGNUM AFS Connect s propracovanějším interiérem kabiny. Nová kabina tak obsluze nabízí více úložných prostorů, multifunkční držáky a USB porty pro zapojení elektronických zařízení.

Integrovaný kamerový systém

Traktory MAGNUM AFS Connect mohou být již z továrny vybaveny dvěma integrovanými kamerami z nichž jedna se nachází v čelní masce a druhá na pravém zadním sloupku u střechy kabiny. Díky tomu tak získáte ucelený přehled o pohybu v oblasti kolem traktoru nebo se nemusíte složitě otáčet na stroj agregovaný v zadním tříbodovém závěsu.

Jednotlivé obrazy z kamer se promítají na monitoru AFS Pro 1200. Rozvržení jednotlivých obrazů  na monitoru lze snadno nastavit, například do souvraťového managementu HMC II můžete nastavit i krok, že při reverzaci se automaticky zobrazí obraz zadní kamery na monitoru pro dokonalý přehled v oblasti stroje.

Souvraťový management AccuTurn Pro

Pro zvýšení produktivity práce lze využívat systém automatického otáčení na souvrati s automatizací pracovních postupů na souvrati s názvem AccuTurn Pro. Jedná se o balíček pro systém automatického navádění, který stisknem jednoho tlačítka provede otočení traktoru na souvrati a jeho navedení do dalšího záběru včetně automatického provedení pracovních postupů zadaných do souvraťového managementu.

Elektronicky nastavitelná zpětná zrcátka

Pro maximální pohodlí obsluhy lze traktor vybavit elektronicky nastavitelnými a sklápěnými zpětnými zrcátkami. Nastavení je možné v několika polohách a probíhá pohodlně z pohodlí kabiny řidiče.

Nový systém semi - aktivního odpružení

Jak je známo, kabina traktoru MAGNUM AFS Connect nabízí dostatek prostoru a místa pro obsluhu. Zajímavé je například otočné sedadlo obsluhy řidiče s úhlem natočení až 40 stupňů. Pro maximální komfort může být kabina odpružena pomocí semi – aktivního hydraulického odpružení.

Toto 4cestné odpružení kabiny snižuje vibrace, stabilizuje kabinu zepředu, dozadu, nahoru a dolů a má pět nastavení pro optimální kvalitu jízdy. Nastavení tuhosti pružení se provádí prostřednictvím dotykového monitoru AFS Pro 1200.

Pokročilé systémy řízení

MAGNUM AFS Connect nabízí celou řadu pokročilých prvků pro bezpečnost a komfort. Jedním z těchto systémů je například reaktivní systém řízení, který automaticky navrací kola do přímé polohy vpřed. Dále můžeme zmínit adaptivní systém řízení, tento systém umožnuje obsluze nastavit počet otáček volantem pro plné zatočení kol přední nápravy.

Novinku představuje systém asistovaného brzdění, vhodný zejména pro modely Rowtrac, také k dispozici pro klasické kolové verze, který napomáhá automatickému přibrzďování vnitřních kol při otáčení na souvrati.

Balíčky LED pracovního osvětlení

MAGNUM AFS Connect může být vybaven až 20 LED pracovními světly. Šet světel je umístěno v přední masce, dva na přením sloupku kabiny, čtyři v přední části kabiny + čtyři v zadní části kabiny 1400 lm, dva na bocích kabiny se svítivostí 2500 lumenů, dva na zadních blatnících se svítivostí 5000 lumenů.

Performance rádio

Pro dlouhé pracovní dny lze traktor vybavit výkonným Deluxe sound systémem s Performance rádiem s CD, USB, Bluetooth a handsfree ovládáním. Rádio lze ovládat jednak pomocí konfigurovatelných tlačítek na páce Multicontroller nebo pomocí dotykového monitoru AFS Pro 1200.

Motorová brzda

Motorová brzda ovládá přímo výfukové ventily motoru. Je o více než 20% účinnější než běžně používané klapky ve výfuku. Je možné ji ovládat manuálně pomocí tlačítka na podlaze nebo aktivovat automatický režim. Automatika je pohodlná a spolehlivá. Sama hlídá otáčky motoru a aktivuje motorovou brzdu, pokud hrozí přetočení motoru.

Lednička - chladící box

V rámci volitelné výbavy je možné kabinu traktoru vybavit ledničkou (chladícím boxem), který se umísťuje na pravou stranu dveří. Dostatečný výkon a objem ledničky uspokojí i náročné obsluhy.


BALÍČKY VÝBAVY KABINY

Vítejte v prémiové třídě.

Podívejte se, s jakými pakety výbavy jsou traktory MAGNUM AFS Connect dostupné. Ať už si vyberete Deluxe, Deluxe Technology nebo Luxury kabinu, dostanete prémiové pracovní prostředí, které odpovídá vašim potřebám. Žádný jiný traktor se nepřibližuje takovému pohodlí obsluhy a ergonomie ovládání jako právě nový MAGNUM AFS Connect.

DELUXE PERFORMANCE TECHNOLOGY kabina - standardní provedení

Co obsahuje výbava této kabiny?

 • Mechanické odpružení kabiny s nastavením tuhosti pružení
 • Automatická klimatizace
 • Látkové sedadlo řidiče s aktivním pružením, vyhříváním a natáčením do stran
 • Přední, boční a zadní sluneční clony
 • Elektricky ovládaná a vyhřívaná dvojitá zpětná zrcátka
 • Integrovaná přední a zadní kamera
 • Deluxe sound systém + Performance rádio s BT handsfree, CD a USB

LUXURY COMFORT kabina - pokročilé provedení

Co obsahuje výbava této kabiny?

 • Semi aktivní hydraulické odpružení kabiny s nastavením tuhosti pružení
 • Kožený volant
 • Luxusní kožené sedadlo s aktivním pružením, vyhříváním, provětráváním a natáčením do stran
 • Kožené sedadlo spolujezdce
 • Koberec na podlaze
 • Deluxe sound systém + Performance rádio s BT handsfree, CD a USB
 • Přední, boční a zadní sluneční clony
 • Elektricky nastavitelná dvojitá zpětná zrcátka
 • Integrovaná přední a zadní kamera
 • Ambientní osvětlení
 • Přídavné USB porty, 3 pinovou a 230V zásuvku

NOVÝ TOP MODEL S NOVOU PŘEVODOVKOU

MAGNUM AFS Connect 400 s převodovkou PowerDrive 21 x 5.

Novinkou v oblasti rozšíření této modelové řady o jeden nový model je MAGNUM AFS Connect 400, který nabízí jmenovitý výkon 400 koní, maximální výkon je pak až úctyhodných 435 koní. Pro tento model byla vyvinuta taktéž nová převodovka PowerDrive s 21 x 5 rychlostmi, která je dostupná v provedení 40 km/hod ECO nebo 50 km/hod ECO.

Převodovka PowerDrive - výhody

Ultra jemné řazení a přenos výkonu

Osvědčená převodovka PowerDrive s 19 a 21 rychlostmi zajišťuje mimořádně plynulé řazení a přenos výkonu na poli nebo na silnici, což umožňuje maximální dosažení produktivity.

Odolná a spolehlivá

Powershiftové převodovky PowerDrive jsou dimenzovány tak, aby splňovaly vysoké požadavky na výkon, pro dosažení maximální spolehlivosti a odolnosti – dokonce i při pracích s velkým tahovým zatížením.

Úsporná

Automatické řízení produktivity (APM) umožňuje dosažení maximální účinnosti paliva sladěním otáček motoru a převodového stupně. Nastavíte si rychlost, otáčky a frekvenci řazení a vaše převodovka se postará o zbytek, práce se urychlí a bude provedena za nejnižší možné náklady.

Převodovka CVXDrive - výhody

Výkon plně pod kontrolou

Plynulá převodovka CVXDrive zajišťuje nepřetržitý přenos výkonu, její tři rozsahy vám umožňují zvýšit účinnost a výkon traktoru při těžké práci. Funkce ActiveStop navíc umožňuje motoru udržovat traktor na místě a usnadňuje rozjezd a zastavení na svazích bez použití spojky nebo brzdy.

Jednoduchá obsluha

Pojezdovou rychlost lze plynule měnit od nuly do 40 nebo 50 km/hod pouhým posunutím páky. Převodovka CVXDrive automaticky nastaví nejlepší rozsah pro požadovanou rychlost nebo zatížení, čímž eliminuje použití spojky a řazení.

Minimální spotřeba paliva

Převodovka CVXDrive automaticky nastaví nejlepší převodový poměr, čímž šetří palivo a snižuje náklady.

Režimy automatického řazení - PowerDrive převodovka

Následující grafy znázorňují výhody používání automatického řazení v obouch režimech - pole a silnice, úspora paliva s komfortem pro obsluhu mluví za vše.

Pro ostatní modely jsou k dispozici klasické powershiftové převodovky PowerDrive s 19 x 4 rychlostmi s možností provedení ECO nebo osvědčené plynulé převodovky CVXDrive ve variantách 40 km/hod nebo 50 km/hod.


NOVÝ SYSTÉM TELEMATIKY AFS ConnectTM

Vše přehledně na jednom místě se vzdáleným přístupem.

Portál AFS Connect umožnuje ucelený přehled a správu jednotlivých agronomických, technických a provozních dat na jednom místě. Jednotlivá data můžete využít pro analýzu svého podnikání nebo je sdílet se svými obchodními partnery, popř. přímo s obsluhou traktoru na monitoru AFS Pro 1200. Data lze zobrazit na jakémkoliv místě na mobilním telefonu, tabletu nebo počítači.

Díky telematice AFS Connect máte možnost:

 • vzdáleného zobrazení displaye – umožnuje například pomoci obsluze s nastavením daného stroje, zobrazení provozních údajů nebo s odstraněním možných problémů.
 • vzdálené servisní podpory – tato funkce nabízí vzdálenou servisní diagnostiku a zobrazení chybových kódů daného stroje, tato podpora je vhodná zejména pro servisní mechaniky, kteří se mohou připravit a vybavit potřebnými díly a materiálem před samotnou diagnostikou stroje na místě.
 • vzdálené aktualizace softwaru – jednoduchou ale užitečnou funkci představuje taktéž vzdálená aktualizace softwaru.

Zrcadlení monitoru na obrazovce počítače/tabletu/telefonu


ZARUČENĚ VYŠŠÍ PŘENOST

Nová generace satelitní navigace AFS Vector Pro.

Téměř standardní výbavu u všech námi dodávaných traktorů modelové řady MAGNUM představuje v dnešní době automatická satelitní navigace. Nejenom díky tomuto systému, ale především zásluhou korekčního signálu z vlastní vybudované sítě referenčních AGRI CS RTK stanic jste jako zemědělec schopen pracovat s maximální přesností až na 1,5 centimetru.

U nové generace traktorů modelové řady MAGNUM AFS Connect prošla zásadní změnou také satelitní navigace, přesněji se jedná o zcela nový přijímač AFS Vector Pro. Tento přijímač je schopen přijímat korekční signál ze všech dostupných navigačních systémů, jako je GPS, Galileo, Glonas a BeiDou. Díky tomu máte zaručen kvalitní příjem signálu i v oblastech s horším příjmem jednoho z uvedených signálů.

Jednotlivé korekční signály:

Úroveň odblokace antény level 1 (AFS) level 1 (AFS) level 2 (AFS) level 3 (RTK) level 3 (RTK)
Korekční signál EGNOS AFS 1 AFS 2 RTK RTK+ (mobilní internet)
Přesnost < 20 cm 15 cm 5 cm < 2,5 cm < 2,5 cm
Roční přesnost < 1 m 50 cm 5 cm < 2,5 cm < 2,5 cm

NEJLEPŠÍ POLNÍ TAHAČ

Robustní konstrukce pro maximální tahové vlastnosti.

Všechny modely MAGNUM AFS Connect jsou k dispozici s přední nápravou kategorie 5, která se vyrábí přímo v našem výrobním závodě v Racine (USA). Přední odpružená náprava má výrazně zvýšenou pružící kapacitu a únosnost, zvyšuje trakci při práci na poli a komfort obsluhy.

Přední náprava - porovnání kategorií

Porovnání přední nápravy kategorie 5 s přední nápravou kategorie 4,75:

 • + maximální přípustné zatížení na silnici 7 760 kg v porovnání 6 030 kg
 • + maximální přípustné zatížení na poli 10 000 kg v porovnání 9 000 kg

Přední náprava - pro systém CTF

Pro systém řízeného pohybu strojů po pozemku CTF je možné traktor vybavit rozšířenou přední nápravou na tři metry.

Zadní náprava traktorů MAGNUM AFS Connect je standardně vybavena šířkou hnací osy 2 489 mm s různým průměrem dle výkonových modelů. Zadní náprava kategorie 5 v provedení Heavy Duty má průměr hnacích hřídelů 127 mm, zesílený diferenciál a uzávěrku, koncové převody a spojku vývodového hřídele. Tato náprava traktoru dodává i vyšší zvedací sílu a zvedací výšku zadního TBZ o 75 mm.

Zadní náprava - porovnání kategorií

Výhody zadní nápravy kategorie 5 v porovnání s nápravou kategorie 4,5:

 • + vyšší účinnost brzd
 • + vyšší zvedací kapacita zadního TBZ
 • + zesílený diferenciál a uzávěrka
 • + větší průměr hnacích hřídelů 127 mm

Hnací hřídel - zadní náprava kategorie 5

Zadní náprava kategorie 5 nabízí průměr hnacích hřídelů kol 127 mm, v porovnání s konkurenční řadou John Deere 8R je zde opět rozdíl v dimenzi nápravy pro vyšší zatížení (John Deere - 120 mm).

 

Sedlové odpružení přední nápravy

Sedlové odpružení přední nápravy zajištuje plnou stabilitu, plynulou a měkkou jízdu s pohlcováním rázů. Systém taktéž zaručuje lepší kontakt přednícch kol s podložkou pro zaručení lepších tahových vlastností. Tuhost pružení lze nastavit ve třech režimech.

Odpružení přední nápravy


DOKONALÁ SOUHRA ZKUŠENOSTÍ

MAGNUM Rowtrac AFS Connect.

Jako zemědělec víte, jak důležitá je pro vaše hospodaření půda. My u značky CASE IH víme, že s tímto zdrojem je potřeba zacházet velmi opatrně. Proto mimo klasické kolové verze nabízíme taktéž provedení takzvaného „polopásového traktoru“.

Zažijte výhody vyplývající ze spojení dvou světů – šetrnějšího a tahově výkonnějšího pásového řešení s manévrovatelností tradičního kolového řešení. Pásový podvozek přispívá svými vlastnostmi ke kladnému hospodaření s půdou a kolová přední náprava se při otáčení na souvrati chová šetrně bez negativního hrnutí půdy na souvrati.

Výhody polo pásového traktoru MAGNUM Rowtrac:

ŠETRNÝ K PŮDĚ

Kombinace pásových podvozků
ve spojení s přední kolovou
nápravou zabraňuje negativnímu
hrnutí půdy na souvrati.

LEPŠÍ TAH

Styčná plocha pásů 3,50 m2
zabezpečuje maximální přenos
výkonu. Traktor utáhne větší
nářadí ve větší hloubce.

MENŠÍ PROKLUZ

O 80% větší styčná plocha
oproti standardnímu traktoru
snižuje prokluz Rowtracu
o 10 %.

BEZPEČNÝ NA CESTĚ

MAGNUM Rowtrac nepřekračuje
maximální povolenou šířku
vozidla 3 metry oproti
standardnímu traktoru na
dvoumontážích.

PŘEHLED MODELŮ

Název / parametr Motor Počet válců / Objem motoru (cm³) Jmenovitý výkon - ECE R120 (kW/hp) Maximální výkon s Power Managmentem (kW/hp) Převodovka
MAGNUM 280 AFS Connect FPT 6 / 8,700 206 / 280 258 / 351 PowerDrive 19x4 nebo CVXDrive
MAGNUM 310 AFS Connect FPT 6 / 8,700 229 / 311 281 / 382 PowerDrive 19x4 nebo CVXDrive
MAGNUM 340 AFS Connect FPT 6 / 8,700 250 / 340 301 / 409 PowerDrive 19x4 nebo CVXDrive
MAGNUM 380 AFS Connect FPT 6 / 8,700 279 / 379 320 / 435 CVXDrive
MAGNUM 400 AFS Connect FPT 6 / 8,700 291 / 396 - PowerDrive 21x5

 

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

 

NOVÝ MAGNUM AFS ConnectTM

Individualizace a konektivita. Sedmá generace přináší to nejlepší, co můžete v dané kategorii získat. Nový MAGNUM AFS Connect. Více svobody.

NOVÁ GENERACE LOKETNÍ OPĚRKY

Kompletní změnou prošla loketní opěrka, kde se nachází přepracovaná multifunkční páka Multicontroller a nový monitor AFS Pro 1200.

NOVÝ MONITOR AFS PRO 1200

Nový, větší a přehlednější monitor pro zobrazení všech potřebných provozních dat nabízí skvělou grafiku a výbornou čitelnost za všech podmínek.

NOVÝ VÝKONNOSTNÍ MONITOR

Nový display na pravém předním sloupku kabiny, nahrazuje bývalé jednotlivé displeje na A sloupku.

UNIKÁTNÍ SYSTÉM KLÍČKU

Odemkněte traktor pouhým dotykem rukou u dveří díky novému systému bez klíčkového otevírání dveří.

VÝHODY PÁSOVÝCH TRAKTOR KE STAŽENÍ

PROSPEKT KE STAŽENÍ (AJ verze)

Soubory ke stažení: