QUADTRAC HI-eSCR (350 - 692 koní)

ORIGINÁL JE JEN JEDEN. QUADTRAC HI-eSCR.

To, co je nejlepší, se každý snaží různě napodobit, ale originál zůstává vždy jen jeden. Více než 20 let vývoje a zkušeností s pásovými podvozky, tisíce spokojených zákazníků na celém světě a více než 100 uživatelů v České republice. Unikátní systém čtyř pásových jednotek s nezávislým kopírováním povrchu, rovnoměrné rozložení hmotnosti 50/50 mezi přední a zadní nápravou pro maximální tah a dokonalý styk s půdou, největší kabina v této třídě na trhu s nízkou hladinou hlučnosti, která je navíc jako jediná ve své kategorii vybavena čtyřbodovým odpružením, maximální výkon nejsilnějšího modelu až 692 koní a mnoho patentovaných řešení jsou jen jedny z mála vlastností, které charakterizují jediné řešení dostupné pouze v červené.

BEZPEČNÝ NA CESTĚ KOPÍRUJE TERÉN ŠETRNÝ K PŮDĚ ROZLOŽENÍ HMOTNOSTI NEZTRÁCÍ VÝKON

NEPŘEKONATELNÝ TRAKTOR

Vsaďte na opravodý originál na trhu s více než dvaceti lety zkušeností

Již více než 20 let udávají čtyř pásové traktory QUADTRAC směr ve vývoji těchto ojedinělých polních tahačů. Už víte, proč je QUADTRAC tím nejlepším čtyřpásovým traktorem na trhu? Přesvědčte se.

HOSPODÁRNÉ A PRODUKTIVNÍ MOTORY

Nejvýkonnější stroje si žádají vysoký výkon, který traktorům QUADTRAC zaručují špičkové šestiválcové motory od sesterské společnosti FPT o objemu 12,9 l s dvoustupňovým přeplňováním, vysokotlakým vstřikovacím systémem Common Rail a nově navrženým systémem chlazení. Díky využití technologie HI-eSCR vynikají motory vysokou hospodárností, produktivitou a splňují přísnou emisní normu STAGE IV. Kombinace vysoce účinné převodovky, silného hydraulického systému a bezkonkurenčního pásového podvozku dokáže efektivně přenést vysoký výkon motoru na půdu.

 

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ A JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

I když pásové traktory QUADTRAC představují nejvýkonnější traktory dostupné na trhu, tak i přesto je jejich ovládání zcela intuitivní a velmi snadné, a to díky bezkonkurenční loketní opěrce Multicontroller, která je shodná pro všechny traktory CASE IH od 100 koní. Kabina těchto tahačů byla vyvinuta ve spolupráci se zákazníky z celého světa, kteří požadovali prostornou a velmi dobře odpruženou kabinu. Kabina traktorů QUADTRAC je tak jako jediná v této třídě vybavena čtyřbodovým odpružením kabiny pro maximální komfort obsluhy, vyniká velmi nízkou hlučností a řadí se mezi největší kabiny dostupné na trhu. Bezkonkurenční výhled zaručuje panoramaticky zakřivené čelní sklo, díky kterému tak máte dokonalý výhled do všech stran. Při práci v noci jistě oceníte možnost využití pracovního LED osvětlení, které osvětlí pracovní plochu v okolí stroje v úhlu 360°.

BEZKONKURENČNÍ PÁSOVÝ PODVOZEK

Bezkonkurenční čtyřpásový podvozek je to, co dělá traktory QUADTRAC unikátními. Tento podvozek je vyvíjen značkou CASE IH už od roku 1996, kdy CASE IH představil svůj první traktor s pásovým podvozkem a stal se tak světovým leaderem v této kategorii. Čtyři pásové jednotky jsou na sobě zcela nezávislé a díky tomu tak dokonale kopírují terén a jsou neustále v kontaktu s půdou, aby docházelo k maximálnímu přenesení výkonu. Pásový podvozek Vám zaručí vynikající trakci a optimální tlak na půdu, díky kterému tak ochráníte svou půdu před zhutněním.

UNIKÁTNÍ KONSTRUKCE

Díky čtyřem pásovým jednotkám a kloubovému systému mají traktory QUADTRAC optimálně rozloženou hmotnost mezi přední a zadní nápravou v poměru 50/50. Toto řešení přináší četné výhody – lepší trakci a flotační vlastnosti nebo také snadnější přepravu na pozemcích komunikacích. Hlavní výhoda kloubového řízení oproti dvoupásovým traktorům je bezesporu při otáčení na souvratích, protože nedochází k negativnímu hrnutí půdy, a navíc je zaručeno dodržení maximálního točivého momentu. Díky šířce traktoru pod tři metry celkové šířky je dosaženo bezproblémové přepravy po silnici.

QUADTRAC CVX. NOVINKA ROKU 2018

Pro rok 2018 uvádí značka CASE IH na trh novinku, kterou je QUADTRAC s plynulou převodovkou CVX. Plynulá převodovka CVX bude dostupná pro modely QUADTRAC 470, 500 a 540. Uvedením tohoto modelu na trh získává značka CASE IH další celosvětové prvenství. QUADTRAC 540 CVX je nyní nejsilnějším a zároveň jediným pásovým traktorem na světě, který je vybavený plynulou převodovkou.

Plynulá převodovka CVX, kterou budou nové modely QUADTRAC CVX osazeny, je speciálně vyvinuta a navržena pro takto výkonné traktory. Jedná se tedy o zcela novou převodovku se čtyřmi mechanickými rozsahy (není použita převodovka z kolových traktorů CASE IH s CVX převodovkou). 

PATENTOVANÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ TRAKTORŮ QUADTRAC

  • tříbodový oscilační rám traktoru – lepší tahové vlastnosti

  • tři pojezdové kladky pro rovnoměrné rozložení hmotnosti

  • odpružení pojezdových kladek pro lepší kopírování a komfort

  • otevřený design kladek a napínacích kol pro lepší čištění

  • systém automatického napínání pásů – bezúdržbové provedení

  • centrální uchycení tažné tyče – výrazně lepší tahové vlastnosti

  • natáčecí schůdky – pohodlnější a bezpečnější vystupování

  • robustní uložení odpružení kabiny ROPS pro vyšší bezpečnost

  • 8 patentů pro technologii řešení emisi HI-eSCR

SPRÁVNÝ PÁSOVÝ TRAKTOR JE ČERVENÝ. PŘEČTĚTĚ SI ZAJÍMAVÉ SROVNÁNÍ DVOU TRAKTORŮ CASE IH QUADTRAC 620 A JOHN DEERE 9620RX

Přečtětě si článek zde

PODÍVEJTE SE NA ZAJÍMAVÁ VIDEA ZE SVĚTA QUADTRAC

Pro zobrazení videí kliknětě na symbol +.

QUADTRAC - JEDINEČNÝ SYSTÉM ŘEŠENÍ

 

QUADTRAC - NÁZORY UŽIVATELŮ

 

QUADTRAC - POROVNÁNÍ S JD 9620RX

 

QUADTRAC - REPORTÁŽ ZE SPOLEČNOSTI ROSTĚNICE, a.s.

 

 

HISTORIE ŘADY STEIGER/QUADTRAC

Přečtěte si o historii

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

Modely

Název / Parametr Motor Počet válců / Objem motoru (cm³) Jmenovitý výkon - ECE R120 (kW/hp) Maximální výkon s Power Managmentem (kW/hp) Maximální kroutící moment s Power Management (Nm při 1400 ot/min)
QUADTRAC 470 Dieslový motor s Common Rail, jedním turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 12,900 350 / 476 386 / 525 2229
QUADTRAC 500 Dieslový motor s Common Rail, jedním turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 12,900 373 / 507 410 / 558 2374
QUADTRAC 540 Dieslový motor s Common Rail, dvěma turbodmýchadly HI-eSCR 6 / 12,900 399 / 543 451 / 613 2540
QUADTRAC 580 Dieslový motor s Common Rail, dvěma turbodmýchadly HI-eSCR 6 / 12,900 433 / 589 476 / 647 2757
QUADTRAC 620 Dieslový motor s Common Rail, dvěma turbodmýchadly HI-eSCR 6 / 12,900 462 / 628 509 / 692 2941
QUADTRAC 470 CVX Dieslový motor s Common Rail, jedním turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 12,900 350 / 476 386 / 525 2229
QUADTRAC 500 CVX Dieslový motor s Common Rail, jedním turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 12,900 373 / 507 410 / 558 2374
QUADTRAC 540 CVX Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 12,900 399 / 543 451 / 613 2540

 

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

 

QUADTRAC HI-eSCR

Unikátní systém čtyř pásových jednotek s nezávislým kopírováním povrchu a maximální výkon nejsilnějšího modelu až 692 koní jsou jen jedny z mála vlastností, které charakterizují originální řešení dostupné pouze v červené.

NEJLEPŠÍ PÁSOVÝ TRAKTOR V ČR

SROVNÁNÍ QUADTRAC a JD 9RX

(pro zobrazení klikněte na inzerát)

 

 

PROSPEKT KE STAŽENÍ

TAPETA NA MOBIL

TAPETA NA PLOCHU

 

Soubory ke stažení: