VELKOLEPÁ SHOW CASE DEN JE ZA DVĚŘMI!

Velkolepá polní show a výstava společnosti AGRI CS.

15. 5. 2019

CASE DEN 2019 s podtitulem "ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDOUCNOST - otevřete si cestu k technologiím zítřka" je za dveřmi.

CASE DEN 2019 se blíží. Přesně tak, do letošního ročníku CASE DNE s podtitulem „ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDOUCNOST – otevřete si cestu technologiím zítřka“ zbývá již jen pár dnů. Těšíme se na Vás v pátek 31. 5. 2019 od 9:30 hod v Kámeni u Pelhřimova. Stále nevíte či váháte, zdali do Kámene vyrazit, například se svou rodinou nebo se jen poohlédnout po novém stroji z našeho portfolia? Pojďte se přesvědčit, proč si letošní 16. ročník rozhodněte nenechat ujít – CASE DEN to je zábava pro celou rodinu.

 

VERSUM CVXDrive: nový člen rodiny CASE IH

V letošním roce značka CASE IH představila novou modelovou řadu traktorů VERSUM CVXDrive na veletrhu SIMA v Paříži, která v sobě kombinuje traktor s plynulou převodovkou CVXDrive, vysoce komfortní kabinou a kompaktními rozměry s malým poloměrem otáčení. Na CASE DNU tento traktor uvidíte jako jednu z hlavních novinek, kterou společným odhalením přivítáme na českých polí.

SIP SILVERCUT 1500: exkluzivní premiéra v ČR

V rámci exkluzivní premiéry se budete moci na vlastní oči přesvědčit, jak v praxi vypadá nasazení 15metrového žacího stroje SIP SILVERCUT Disc 1500 při sklizni pícnin. Jedná se o novinku ve výrobním programu slovinské značky SIP. Daný stroj ještě nikdy nebyl v České republice představen, takže na CASE DNU si tato souprava v agregaci s traktorem OPTUM odbyde svou premiéru.

MODERNÍ TECHNOLOGIE: představíme vám cestu úspor

Hlavním tématem letošního ročníku budou úspory a především to, jak jich díky využívání techniky a jednotlivých technologií našich produktů z našeho portfolia můžete docílit. Na jednotlivých stanovištích, během předvádění a praktických jízd se budete moci přesvědčit o výhodách využívání navigací a automatického navádění, optimalizaci pojezdových tras, systémech telematiky a správy provozu stroj nebo výhodách sekční kontroly.

Dále představíme špičkové produkty AGXTENDTM zahrnující půdní skener, umožňující variabilní zpracování půdy a dávkování osiva v reálném čase, a senzor pro variabilní hnojení dusíkem, který na základě výpočtů optimalizuje dávku hnojiva na pozemku. Inovativní technologie představíme také v oblasti závěsné techniky, kde budeme řešit otázku úspory vláhy zakládáním porostů technologií STRIP – TILL nebo jedním přejezdem pomocí kombinovaných strojů TRIOŠetrný způsob shrnování píce budeme demonstrovat na pásových shrnovačích SIP AIRBěhem dne uvidíte více než 80 strojů na jednom místě!

FARMA STEYR: stopa STEYR nabitý pestrým programem

Ve svém typickém prostředí rakouské farmy se představí naše červeno-bílá značka rakouských traktorů STEYR. Na farmě na vás čeká zajímavý doprovodný program ve formě vyřezávání motorovou pilou designu traktorů STEYR. O výbavě traktorů STEYR vás přesvědčí modely CVT ve speciální výbavě STEYR EXKLUSIV.

SRAZ PŘÍZNIVCŮ: všechny stroje CASE IH musí do Kámene

Pro majitele, příznivce a obsluhy traktorů a mlátiček značky CASE IH jsme navíc připravili sraz traktorů a sklízecích mlátiček CASE IH. Vezměte svůj traktor na CASE DEN nebo dorazte do speciální zóny sklízecích mlátiček. Pro účastníky srazu i příznivce červených mlátiček je připraven hodnotný dárek.

MARTIN ŠONKA: člen Red Bull Air Race a mistr světa

V rámci doprovodného programu na vás čeká celá řada zajímavých vystoupení v podobě adrenalinových představení týmu ZABIL.CZ, kteří své akrobatické kousky ukážou ve spojení s naší technikou. Vyzkoušet si jednotlivé prvky budete moci v průběhu dne v rámci workshopů.

Pro děti bude jako tradičně připraven dětský koutek, kde mohou společně strávit čas s ostatními dětmi, nafukovací atrakce v podobě skákacího hradu QUADTRAC a další. Nebude chybět výstava a jízdy s automobily značek ŠKODA a KIA. Vrcholem letošního ročníku bude vystoupení Martina Šonky, člena Red Bull Air Race týmu, který během poutavé show předvede řadu dechberoucích prvků a adrenalinových leteckých triků.

Více informací o programu včetně registrace, za kterou na místě obdržíte dárek, získáte na stránkách akce www.caseden.cz

Soubory ke stažení:

Další články

ŠETRNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

21. 6. 2019

Čeští zemědělci si čím dál tím více uvědomují zvyšující se potřebu šetrně...

I CASE IH LIS DOKÁŽE UDĚLAT POŘÁDNÝ BALÍK!

14. 6. 2019

Jsme připraveni vám předvést, co dokáže lis CASE IH.

VYRAŽTE NA POLE S NOVÝM TRAKTOREM CASE IH

1. 6. 2019

Speciální ceny 2019 a výhodné nabídky.

VELKOLEPÁ SHOW CASE DEN JE ZA DVĚŘMI!

15. 5. 2019

Velkolepá polní show a výstava společnosti AGRI CS.

Pozvánka na polní den

29. 4. 2019

Pozvánka na polní den:
SIP si to sype s Case IH