DODÁVKY DÍLŮ


Důležitým faktorem pro správné fungování Vašeho stroje jsou originální náhradní díly. V případě poruchy nebo dokonce odstávky stroje je včasné dodání náhradních dílů klíčovým faktorem pro zprovoznění stroje.

Hlavní sklad ND pro značku CASE v ČR se nachází v Hustopečích u Brna a skladuje cca 15 tisíc položek v celkové hodnotě desítek milionů Kč. Přes 60% všech dílů je vykrýváno z tohoto skladu, zbytek je objednáván přímo u výrobce. Veškeré díly jsou rozváženy nočním rozvozem, aby byly k dispozici v časných ranních hodinách u nás. 

CNH má v Evropě rozmístěno několik skladů náhradních dílů které zajišťují pravidelné denní dodávky do vybraných regionů. Centrální sklad se nachází ve francouzském Le Plessis nedaleko Paříže a slouží k distribuci dílů do Ameriky, Evropy a severní Afriky. Na celkové ploše více 102 tisíc m2 je skladováno více než půl milionu skladových položek v celkové hodnotě větší než 250 milionů €. Další sklady leží v italské Modeně, španělském Madridu, anglickém Daventry a německém Heidelbergu. Právě depo v Heidelbergu je určeno pro prioritní vykrývání objednávek z České Republiky a Slovenska.

Depo v Heidelbergu expeduje denně dostupné díly pro ČR, Slovensko, Rakousko, Maďarsko a další přilehlé státy s to i o víkendech v průběhu žní. Na ploše 35 400 m2 je skladováno více než 175 tisíc položek v celkové hodnotě přesahující 45 milionů €. Ročně je z tohoto skladu expedováno více než 1 milion položek. Díky propracovanému systému je možné adresovat dodávky náhradních dílů přímo na dealerská střediska a zaručit tak dodání skladových dílů následující den do 8:00 hodin po celé ČR a do 11:00 po celém Slovensku. Skladový systém CNH umožňuje importérovi  a dealerským střediskům nahlížet do jejich skladů a technici tak mají ihned možnost zjistit na kterém skladu se požadované díly nachází a kdy budou dodány. V letošním roce došlo k významnému navýšení skladových zásob v německém skladu a  zhruba 90% všech objednaných dílů je vykryto právě z Heidelbergu, zbývajících 10% se dělí mezi Le Plessis a Modenu.

Všechny sklady CNH, importéra a autorizovaných dealerů tak naplňují společný cíl – dodat náhradní díly v co nejkratším možném termínu.

 


PROČ POUŽÍVAT ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY?

U každého náhradního dílu je dbáno na jeho špičkové zpracování, které je naprosto stejné jako u původních
komponentů. Originál Vám zaručí vyšší spolehlivost při provozu Vaše stroje.

 

 


 

E-shop náhradních dílů ZDE