TRAKTORY CASE IH

Značka CASE IH nabízí řešení pro každého - ať už hledáte kompaktní traktor na farmu, nebo velký pásový traktor do těžkých podmínek. Hlavní výhody spočívají ve výkonných motorech s technologií HI-eSCR, plynulých převodovkách CVX a v pásové technologii.

CASE IH je leader v pásových technologiích, které již 20 let zdokonaluje. S výhodami vyplývajícími z použití čtyř pásů přišel CASE IH již v roce 1996 a od té doby přináší ty nejlepší tahové vlastnosti, nejvyšší šetrnost a nejmenší utužení půdy.

O TRAKTORECH CASE IH

O TRAKTORECH CASE IH

Značka CASE IH se zabývá potřebami zemědělců již od roku 1842. Od té doby vyvíjí techniku, která dokonale splňuje požadavky jejich zákazníků. Díky svému dlouholetému vývoji dokáže CASE IH nabídnout ro pravé řešení pro Vaši farmu.

QUANTUM N/V/F (75 - 107 koní)

QUANTUM N/V/F (75 - 107 koní)

Vyzkoušejte maximální spolehlivost a komfort traktorů CASE IH v tom nejmenším provedení. Speciální modelová řada traktorů pro vykonávání těch nejspecifičtějších pracovních operací jako jsou práce v sadech, chmelnicích a vinicích. I když jsou tyto traktory svým designem navenek malé, tak v sobě ukrývají maximální výkon pro pohon všech pracovních nářadí, který je zaručen díky přenosu výkonu přes čtyřválcový motor od sesterské společnosti FPT objemu 3,4 l. Pro své potřeby si můžete vybrat ze tří dostupných verzí – V/N/F. 

MALÝ NA VENEK, VELKÝ UVNITŘ. NOVÝ QUANTUM V/N/F

FARMALL A (50 - 114 koní)

FARMALL A (50 - 114 koní)

Nejširší modelová řada o záběru výkonů od 50 koní u Farmallu 55A až do 114 koní u Farmallu 115A, nahrazuje řadu JX a nabízí nové možnosti zvýšení výkonu nebo ergonomicky uspořádanou kabinu.

FARMALL C (58 - 114 koní)

FARMALL C (58 - 114 koní)

Zcela nová modelová řada Farmall má hluboké kořeny v historii značky CASE IH – silné a univerzální traktory od roku 1923. Dnes je u této modelové řady stále kladen důraz na kompaktnost, snadné řízení, jednoduché ovládání a skvělý poměr výkonu k hmotnosti, který nabízí velkou řadu možností pro využití.

KOMPAKTNÍ A VÝKONNÝ POMOCNÍK. NOVÝ FARMALL C. 

FARMALL U EP (95 - 114 koní)

FARMALL U EP (95 - 114 koní)

Farmall U EP je zcela nová modelová řada komfortních traktorů ve třídě 100 koní. Jejich nová konstrukce je navržená pro univerzálnost a vysoký komfort.

FARMALL U PRO EP (99 - 114 koní)

FARMALL U PRO EP (99 - 114 koní)

Farmall U PRO je zcela nová prémiová řada komfortních traktorů ve třídě kolem 100 koní. Jejich nová konstrukce, výbava a komfort je posouvají na samotný vrchol třídy. Samozřejmostí je 4° Powershift a 4rychlostní vývodový hřídel. Farmall U PRO je čistokrevně Made in Austria.

LUXXUM HI-eSCR (100 - 120 koní)

LUXXUM HI-eSCR (100 - 120 koní)

Zcela nová modelová řada traktorů LUXXUM s výkonem od 100 do 120 koní s technologií úpravy spalin HI-eSCR. Nový LUXXUM je zcela prémiový traktor, který se dá v této třídě najít. LUXXUM poskytuje maximální komfort kabiny a jednoduché ovládání traktoru je zaručeno pomocí loketní opěrky Multicontroller. Traktory jsou vybaveny motory od sesterské společnosti FTP a převodovkou s čtyřstupňovým powershiftem.

POZNEJTE PRÉMIOVÝ TRAKTOR. NOVÝ LUXXUM HI-eSCR.

Maxxum HI-eSCR (115 - 175 koní)

Maxxum HI-eSCR (115 - 175 koní)

Inovovaná modelová řada traktorů MAXXUM navazuje na úspěšnou historii svých předchozích generací. Traktory MAXXUM jsou dostupné s výkonem od 115 do 145 koní, který může být se systémem Power Managment navýšen až na 175 koní. Vybrat si můžete ze třech různých variant převodovek. Prostorná kabina, pracovní LED osvětlení, dotykový monitor AFS 700 a loketní opěrka Multicontroller jsou jen jedny z mála prvků, které Vám zaručí maximální pohodlí při práci během dlouhých pracovních dnů.

ZEMĚDĚLSTVÍ JE RÁZEM SNAZŠÍ. NOVÝ MAXXUM HI-eSCR.

PUMA HI-eSCR (150 - 270 koní)

PUMA HI-eSCR (150 - 270 koní)

Modelová řada PUMA nabízí celkem 12 modelů, které mohou být vybaveny převodovkami Semi nebo Full-Powershift. Zcela na vrcholu je bezkonkurenční a plynulá převodovka CVX. Traktory jsou poháněny šestiválcovými motory o objemu 6,7 litru a jsou dostupné s výkonem od 150 do 270 koní. Nová PUMA disponuje novým designem kabiny s integrovaným pracovním LED osvětlením v úhlu 360° pro zaručení maximální viditelnosti přu práci v noci. Kabina nabízí možnost výběru ze čtyř různých paketů výbavy a najdete v ní osvědčené a oblíbené ovládací prvky.

ŠELMA MEZI TRAKTORY. NOVÁ PUMA HI-eSCR.

 

OPTUM CVX HI-eSCR (270 - 313 koní)

OPTUM CVX HI-eSCR (270 - 313 koní)

Optum CVX vytváří zcela novou kategroii traktorů CASE IH, která se výkonem i váhou řadí zcela přesně mezi modely Puma a Magnum. Dostupné jsou modely Optum 270 CVX a Optum 300 CVX, u kterých již název vypovídá o použití osvědčené plynulé převodovky CVX. Motor, využívající ke splnění emisní normy Stage IV/T4 final pouze technologii Hi-eSCR, dosahuje výkonů od 288 do 313 koní. 

OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ. NOVÝ OPTUM CVX HI-eSCR.

MAGNUM HI-eSCR (280 - 435 koní)

MAGNUM HI-eSCR (280 - 435 koní)

Legendární traktory MAGNUM představují naší největší a nejsilnější modelovou řadu klasických kolových traktorů. Pod kapotou se nachází šestiválcové motory o objemu 8,7 litru od sesterské společnosti FPT. Tyto motory zaručují maximální výkon pro zvládnutí i těch tahově nejnáročnějších prací. Nový design kabiny s pracovním LED osvětlením, prostorná kabina a intuitivní ovládání Vám zaručí maximální pohodlí během dlouhých pracovních dnů. Pro zajištění maximální preciznosti při zpracování půdy a produktivity práce může být MAGNUM vybaven systémem automatického řízení AccuGuide.

KRÁL KOLOVÝCH TRAKTORŮ. MAGNUM HI-eSCR.

MAGNUM ROWTRAC HI-eSCR (340-435 koní)

MAGNUM ROWTRAC HI-eSCR (340-435 koní)

Zažijte výhody vyplívající ze spojení dvou světů – šetrnějšího a tahově výkonnějšího pásového řešení s manévrovatelností tradičního kolového řešení. Zažijte Magnum Rowtrac s inovativním způsobem přenosu tahové síly, který díky nižší spotřebě paliva a lepší ochraně půdy zvýší vaše výnosy. Rowtrac je postaven na modelu Magnum, který představuje ověřený standard v oblasti velkých kolových traktorů.

DOKONALÁ KOMBINACE. NOVÝ MAGNUM ROWTRAC HI-eSCR.

QUADTRAC HI-eSCR (350 - 692 koní)

QUADTRAC HI-eSCR (350 - 692 koní)

Hledáte-li traktor, který je synonymem pro maximální produktivitu, spolehlivost, komfort a výkonnost, tak hledáte právě originální čtyřpásový traktor QUADTRAC. Nová generace traktorů je vybavena technologií HI-ESCR, která zaručí maximální výkon při snížené spotřebě paliva. Nejsilnější traktor na trhu, bezkonkurenční pásový podvozek, největší kabina na trhu se čtyřbodovým odpružením a nízkou hladinou hlučnosti, jednoduché ovládání stroje díky Multicontrolleru, pracovní LED osvětlení a mnohé další. Poznejte svět pásových traktorů, poznejte QUADTRAC.

NEJSILNĚJŠÍ TRAKTOR NA SVĚTĚ. QUADTRAC HI-eSCR.

Čelní nakladače LRZ

Čelní nakladače LRZ

Nová generace originálních čelních nakladačů CASE IH LRZ posouvá měřítka v nakládání. směrem výš! Čelní nakladače LRZ jsou dokonale přizpůsobeny pro Váš traktor CASE IH. Podle výkonu traktoru a vašich požadavků si můžete zvolit z několika typů a výbavy. Jejichod robustní konstrukce a vyjímečná kvalita jsou zárukou dlouhodobého, spolehlivého provozu jako u ostatních produktů CASE IH.

MOTORY CASE IH

MOTORY CASE IH

Prověřená technologie pohání stroje CASE IH.  Nejnovější motory CASE IH 12,9, 8,7 a 6,7 l s technologií Efficient Power reprezentují vyšší úroveň výkonnosti a úspornosti paliva. Byly vyvinuty pro potřeby zemědělců, jako jste vy, kteří chcete udělat svoji práci s vyšší produktivitou, úsporněji a s vyšším ziskem.

PLAKÁT PRODUKTŮ CASE IH