DOPRAVNÍ TECHNIKA

Fekální cisterny TCI

Fekální cisterny TCI

Nabízíme široký sortiment cisteren Pichon pro profesionální využití s kapacitami od 2600 do 30000 l. Tyto cisterny jsou univerzální, robustně zpracované a určené pro profesionální využití. K cisternám nabízíme širokou škálu produktů určených pro aplikaci kejdy, od hadicových aplikátorů až k půdním injektorům či rozstřikovacím koncovkám. Dále mohou být cisterny vybaveny celou řadou systémů pro plnění nádrže, od jednoduchého ventilu až po různé druhy ramen.

Rozmetadla hnoje PICHON

Rozmetadla hnoje PICHON

Rozmetadla Pichon se vyrábí z žárově zinkované oceli. Rozmetadla jsou upravena tak, aby mohla pracovat i s těmi nejkompaktnějšími materiály, díky unikátní robustní konstrukci a systému dvou vertikálních válců. Nepřekonatelný průměr, výška a sklon rozmetacích válců značky PICHON umožňuje modelům Muck Master aplikovat různé produkty v různých pracovních podmínkách v aplikační šířce od 6 až do 20 m.

AgriDOPRAVA

AgriDOPRAVA

Dovozce výjimečných traktorů CASE IH a STEYR pro Vás prostřednictvím své dealerské sítě připravil exkluzivní nabídku dopravní techniky s označením AGRIDOPRAVA. Základními poznávacími rysy naší dopravní techniky je jednoduchost a červeno-stříbrné lakování ...
 

NS

NS

Návěsy jsou dodávané jako jednoosé, jedno nebo třístranné sklápěče pro mnohostranné využití. Tyto návěsy se vyznačují výbornou manévrovatelností. Nosnost 2 - 8t.

PS

PS

Třístranně sklápěné traktorové přívěsy 5 a 9t s možností vybavení zvýšenými nástavky.

GRAND SUPER

GRAND SUPER

Profesionální nosič nástaveb - vanová nebo dvoustranná korba; cisterna; rozmetadlo či velkoobjemová nástavba. Bez problémů lze na tomto podvozku využít starší nástavby z automobilového podvozku MTSP.

AGRIMEGA

AGRIMEGA

Návěsy jsou dodávané jako dvou nebo tříosé podvozky s možností vybavení výměnným systémem nástaveb. Velmi pohodlně lze jeden podvozek osadit různými typy velkoobjemových koreb, rozmetadlem chlévské mrvy nebo cisternami.  Celková hmotnost 13 - 33t.

RM

RM

Rozmetadla chlévské mrvy řady RM lze jsou nástavby pro podvozky Grand Super nebo AGRIMEGA.

NTF

NTF

Cisterny kovové, plastové nebo zinkované s možností dodání jako samostatné nebo formou nástavby pro NS 2, Grand Super nebo AGRIMEGA.

GALÁN

GALÁN

Galán je tříosý přívěs pro převoz válcových nebo hranolových balíků, který Vám svým výkonem a dostatečnou ložnou plochou výrazně sníží náklady na přepravu. Boční vodící lišty, uzamykatelná schránka s kurtami a zinkovaná čela jsou zákadní výbavou každého vozu.

GALÁNEK

GALÁNEK

Galánek je dvouosý návěs pro převoz válcových nebo hranolových balíků určený pro farmy s menším množstvím přepravovaných balíků. Na přání je možné návěs dodat s bočnicemi pro převoz sypkých materiálů. Boční vodící lišty, uzamykatelná schránka s kurtami a zinkovaná čela jsou zákadní výbavou každého vozu.

 

GARANT

GARANT

Návěsy řady Garant prezentují jednoosé nebo dvouosé přepravníky zvířat.  Nástupní plošina, ložná plocha rozdělena do více boxů, bezpečný prostor pro obsluhu, to jsou základní prvky výbavy našich přepravníků zvířat.


STÁHNOUT PROSPEKT
O AGRIDOPRAVĚ