DOPRAVNÍ TECHNIKA

VÝMĚNNÉ SYSTÉMY

Výměnné systémy AGRIMEGA představují osvědčené univerzální řešení pro dopravu zemědělských komodit, siláže nebo hnoje. Fungují na principu rychlé výměny různých typů koreb, rozmetadla nebo cisterny.

PŘÍVĚSY

Nabízíme dvou či třínápravové přívěsy s třístranným sklápěním a kombinovaným otevíráním, které vynikají vysokou nosností. Jsou vhodné pro nejnáročnější přepravy hnoje, obilí, krmiv a dalších zemědělských komodit.

NÁVĚSY

V nabídce nechybí vysoce univerzální, výkonné a spolehlivé návěsy o objemu 1,4 až 36 m3 od ZDT, MOLČÍK a Strautmann. Jsou vhodné pro přepravu balíků, zemědělských komodit, hnoje, ale i dřeva nebo pro práci v komunální sféře.

PŘEPRAVNÍKY

Robustní přepravníky vám pomohou s jakoukoliv prací. Univerzální přepravníky zvířat disponují řadou bezpečnostních prvků, přepravníky balíků vynikají velkou kapacitou a univerzální přepravníky nabízí bohatou výbavu.

OSTATNÍ

V rámci dopravní techniky nabízíme i překládací vůz schopný obsluhovat až tři mlátičky díky velkému objemu 30 m3, nebo traktorové návěsy nosiče kontejnerů s nakládacím výkonem do 35 tun.

CISTERNY

Pro aplikaci tekutých hnojiv nabízíme kvalitní kovové, plastové nebo zinkované cisterny o objemu 8 až 30,5 m3. Specialitou jsou 100% pozinkované cisterny PICHON a cisterny Bauer s vrstvou Gelcoat proti UV záření a korozi.

ROZMETADLA HNOJE

Nabízíme rozmetadla značky ZDT, SIP a PICHON, která vynikají přesnou a rovnoměrnou aplikací pevných hnojiv. Rozmetadla MEGA disponují horizontálním mechanismem, rozmetadla PICHON jsou 100% zinkována.

ROZMETADLA PRO PLOŠNOU APLIKACI HNOJIVA

S rozmetadlem DCM získáte rovnoměrný rozhoz hnojiva díky moderním vlastnostem tohoto stroje, jako je například změna záběru bez výměny rozmetacích lopatek, přesný vážicí systém nebo přesný rozmetací obrazec za jakýchkoliv podmínek na poli.

   

 


KATALOG TECHNIKY KE STAŽENÍ


KATALOG KE STAŽENÍ PICHON


HADICOVÉ APLIKÁTORY 9-21m


HADICOVÉ APLIKÁTORY 24-30m


HADICOVÉ APLIKÁTORY S BOTKAMI


APLIKÁTOR DO STRNIŠTĚ


APLIKÁTOR S HLADKÝMI DISKY


RADLIČKOVÝ KYPŘIČ