O ZNAČCE TEHNOS

Společnost TEHNOS patří mezi největší výrobce zemědělské techniky na slovinském trhu. Na trhu působí již od roku 1989 a svou činnost soustřeďuje na produkci zemědělské techniky, strojní výrobu a kovové soustavy či plastovou a gumovou produkci.

Díky dlouholetým zkušenostem s vývojem a výrobou zemědělské techniky se slovinské společnosti daří vyrábět kvalitní a technicky propracované stroje. Výrobní závod o rozloze 16 700 m2 každoročně opustí na 5 000 mulčovačů. Mulčovače s originální konstrukcí vynikají perfektní kvalitou práce, nízkou náchylností k vibracím, a z toho plynoucí dlouhou životností. O kvalitě mulčovačů TEHNOS vypovídá i spokojenost českých zákazníků a počet prodaných kusů. Málokterá značka se může pochlubit tak skvělou pověstí. Od roku 2017 je značka Tehnos nejprodávanější na českém trhu.

Zákazníci zajisté ocení znalosti, pracovitost, inovace a vynalézavost, kterou společnost vkládá do výroby. Disponuje vlastním výzkumným a vývojovým oddělením s moderními systémy CAE, simulacemi a metodami konečných elementů. TEHNOS vyvinul vlastní patentované řešení rotorů Low Vib, nakloněný dvojitý kloub a hydraulický bezpečnostní systém. Hlavní konkurenční výhodou společnosti jsou její zaměstnanci, kteří kombinují  znalosti, schopnosti a kreativitu z různých oborů.

V našem produktovém portfoliu naleznete univerzální mulčovače, polní a stranové mulčovače, mulčovače na chřest a do sadů a vinic či luční a lesní mulčovače. Sortiment je obohacen o techniku na zpracování brambor.KATALOGY PRODUKTŮ KE STAŽENÍ