ZPRACOVÁNÍ PÍCE

Firma SIP je největším slovinským výrobcem zemědělských strojů. Hlavní sídlo firmy se nachází v Šempeteru v Savinjské dolině. SIP využívá  dlouholetých zkušeností při výrobě robustních a kvalitních strojů.

Do jejího hlavního programu patří žací stroje, rotorové obraceče a shrnovače píce.

Stroje značky SIP se vyznačují svojí snadnou obsluhou a robustní konstrukcí a současně i dlouhou životností. Moderní program strojů na sklizeň píce nabízí profesionální řešení pro různé skupiny uživatelů, jako jsou např.:

  • Podniky nabízející služby a velké podniky: velké pracovní záběry pro efektivní obdělávání velkých výměr pomocí vysoce spolehlivých strojů vykazujících dlouhou životnost.

  • Menší zemědělce působící i v horských oblastech: stroje s nízkou hmotností a menším pracovním záběrem pro práci na menších nebo obtížně přístupných plochách.


DISKOVÉ ŽACÍ STROJE

Robustní diskové žací stroje s vynikajícím odlehčením garantují optimální řez a čistou kvalitní píci. Garantujeme snadné nastavení i údržbu. Modelové řady s kondicionérem i bez.

ROTOROVÉ OBRACEČE PÍCE

Kvalita píce závisí na dvou faktorech: Přesná, popřípadně čistá práce a doba sušení. Proto jsou rotorové obraceče píce enormně důležitou součástí procesu sklizně píce.

ROTOROVÉ SHRNOVAČE PÍCE

SIP nabízí širokou paletu shrnování do řádků při sklizni zelené píce. Kypře načechrané řádky zajišťují rychlejší proschnutí píce a usnadňují nabírání píce pomocí sběracího ústrojí.

PÁSOVÉ SHRNOVAČE PÍCE

Díky robustní konstrukci jsou pásové shrnovače píce SIP velmi vhodné pro nahrnování, obracení a shrnování. Pásové shrnovače jsou nesené jak před, tak i za traktorem a pracují s různými otáčkami i s různým směrem otáčení.

 

SENÁŽNÍ A SBĚRACÍ VOZY

Sběrací vozy SENATOR jsou ideální pro sklizeň zelené píce. Naše senážní a sběrací vozy vás přesvědčí širokou paletou standardního vybavení. Nízkoložné provedení dodávané na přání podstatně snižuje těžiště stroje a doporučujeme jej pro práci ve svažitém terénu.

 

ROZMETADLA HNOJE

Rozmetadla SIP ORION jsou vhodná téměř pro každou farmu. Vynikají výbornou manévrovatelností a rovnoměrným rozhozem materiálu. Rozmetadla s přívlastkem ALP jsou určena do kopcovitého terénu. Nízko položené těžiště a široký rozchod kol je přímo určený pro strmý terén.

 KATALOG SIP KE STAŽENÍ