O ZNAČCE STEYR

Hromadná produkce traktorů značky STEYR začala v roce 1947. Od tohoto období se STEYR stal vůdcem na rakouském trhu traktorů a značně ovlivnil místní zemědělství. První samosběrací vůz Steyr a čtyřkolový traktor, jedinečný technický vynález svého druhu, byly představeny v šedesátých letech 20. století.

Červeno-bílo-červený design, který se stal obchodní značkou firmy, byl vytvořen ve spojení s řadou Plus v roce 1967. Svojí řadou 80 a zejména řadou modelů Steyr M900, M9000, 9100 a CVT bylo předvedeno, jak trvale Steyr adaptuje svoje produkty spolu s vývojem a výrobním cyklem v neustále se měnících podmínkách na trhu.

Pro export je určeno kolem šedesáti procent produkce. Mezi hlavní zahraniční trhy, se kterými se obchoduje, patří Německo, Švýcarsko, Itálie, Francie a státy Beneluxu. Kromě toho se zvyšuje význam nových trhů v zemích Skandinávie, Velké Británie a východních států Evropy. Všech patnáct různých modelů traktorů značky Steyr se vyrábí v St. Valentinu.

Oblast St. Valentinu je evropským výrobních centrem pro výrobkové řady traktorů od 55 do 300 koní. St. Valentin je také centrem pro prodej, marketing a produktové školení německy mluvících trhů.

Kvalita se osvědčila jako úspěšná strategie

Traktory jsou vyráběny pro prémiový segment, což představuje kolem dvaceti procent evropského trhu. Steyr cíleně zdůrazňuje kvalitu. Za hlavní jeho přednosti usnadňující umístnění na trhu jsou považovány hi-tech technologie v oblasti převodovky, vyšší komfort, využití elektroniky, vysoká úroveň volitelné výbavy a výroby a možnost výroby dle individuálních požadavků zákazníků včetně volby barevného povedení.

Řada CVT je typickým příkladem elektrického řízení traktorů a plynulé změny převodového poměru, která způsobila velkou mezinárodní senzaci a které bylo uděleno mnoho ocenění.

V posledních dvou letech společnost investovala přes 6,9 milionů eur do továrny v St. Valentinu. Vývoj výdajů na inovace a výzkum v poslední letech také vzrostl, a to až na několika milionů eur.

 

PROHLÉDNOUT VIDEO STEYR ABSOLUT CVT
 


 


 

STÁHNOUT KATALOG TRAKTORŮ

 

PROHLÉDNOUT VIDEO HISTORIE STEYR