PÁSOVÉ LIŠTY

Značka MacDon si nese titul průkopníka v pásových adaptérech již více jak 25 let. Díky svojí vlastnosti naslouchat, co farmáři potřebují, a zamýšlet se nad tím, co by jim usnadnilo sklizeň, vyvinul a představil výrobce první pásový adaptér v roce 1989. Díky svým inovacích a speciálním technologiím je MacDon světovou jedničkou a poprávu také označován sklizňovým specialistou.


MACDON VYNIKÁ MEZI OSTATNÍMI

PLYNULÝ, KONZISTENTNÍ

Díky takovým vlastnostem jako je neexistence mrtvého trojúhleníku u lišt MacDon, zajištění pohybu plodin speciálními pásy klasem k mlátičce a řízenou dráhou prstů přináneče bude vaše sklizeň plynulá a každý hektar sklizeň efektivně!

Více informací

KOPÍRACE POVRHU

Díky speciálně navrženému adaptéru se lišta MacDon dokáže nejenom přizpůsobit jakémukoliv výrobci sklízecích mlátiček, ale zároveň je klíčem k výborné kopíraci povrchu. Zároveň lišty nabízí patentovanou flexibilní konstrukci, čímž je lišta rozdělena do třech separátních částí s děleným přiháněčem. Dvě sady spirálových pružin nesou až 97% hmotnosti adaptéru, díky kterému je zaručena okamžitá odezva kopírování - Active Float System.

Více informací

SKLIDÍ TÉMĚŘ VŠE

Pásové lišty nejsou určeny pouze pro obilniny, skvělé výsledky mají také při sklizni řepky. Během pěti minut vyměníte boční děliče lišty a můžete vyjet. Automatická regulace výšky lišty umožňuje řidiči zvolit tlak na půdu, výšku strniště a vysutí třetího body přímoz kabiny. Zaručuje sklizeň beze ztrát.

Více informací

PRO KAŽDÝ KOBAJN

Díky tomu má investice do pásové lišty velkou hodnotu. Nejste limitování ničím. Při výměně kombajnu stačí pouze vyměnit centrální uchycení a můžete opět vyjet.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

NA PŘIHANĚČI ZÁLEŽÍ

 

Přihaněč pásových lišt MacDon je žízen váčkovou dráhou pohybu. To způsobuje přizvednutí plodiny ještě před samotným posečením a následné šetrné položení na pásový dopravník.


PROHLÉDNĚTE SI VIDEA

Video o flexibilní konstrukci lišty                         Záběry ze sklizně u zákazníků

         

(kliknutím na logo YOUTUBE se vám přehraje video ve větší velikosti)


TYPY PÁSOVÝCH LIŠT

Na výběr máte pásové lišty buď v pevném provedení, nebo ve flexibilní patentované konstrukci.Oba dva typy se vyznačují mechanickým systémem kopírování povrchu pomocí vinutých pružin.

 

 


KATALOG PRODUKTŮ KE STAŽENÍ


REFERENCE

"Díky lištám MacDon dosahujeme větších výkonů a kvalitnější práce i v těch nejtěžších sklizňových podmínkách.

Lukáš Král, Vlkančice.
Majitel lišty MacDon FD75.

 

"S lištou MacDon D65 nemáme problém vysekat polehlé porosty".

Rostislav Jones, Sobotovice.
Majitel lišty MacDon D65.