PÁSOVÉ LIŠTY

Značka MacDon si nese titul průkopníka v pásových adaptérech již více jak 25 let. Díky svojí vlastnosti naslouchat, co farmáři potřebují, a zamýšlet se nad tím, co by jim usnadnilo sklizeň, vyvinul a představil výrobce první pásový adaptér v roce 1989. Díky svým inovacích a speciálním technologiím je MacDon světovou jedničkou a poprávu také označován sklizňovým specialistou.


MACDON VYNIKÁ MEZI OSTATNÍMI

PLYNULÝ, KONZISTENTNÍ

Díky takovým vlastnostem jako je neexistence mrtvého trojúhleníku u lišt MacDon, zajištění pohybu plodin speciálními pásy klasem k mlátičce a řízenou dráhou prstů přináneče bude vaše sklizeň plynulá a každý hektar sklizeň efektivně!

Více informací

KOPÍRACE POVRHU

Díky speciálně navrženému adaptéru CA25 se lišta MacDon dokáže nejenom přizpůsobit jakémukoliv výrobci sklízecích mlátiček, ale zároveň je klíčem k výborné kopíraci povrchu. Zároveň lišty FD75 nabízí patentovanou flexibilní konstrukci, čímž je lišta rozdělena do třech separátních částí s děleným přiháněčem až do záběru 13,7m.

Více informací

SKVĚLÝ VÝKON V ŘEPCE

Pásové lišty nejsou určeny pouze pro obilniny, skvělé výsledky mají také při sklizni řepky. Během pěti minut vyměníte boční děliče lišty a můžete vyjet.

Více informací


PROHLÉDNĚTE SI VIDEA

Video o flexibilní konstrukci lišty                                Záběry ze sklizně u zákazníků

         

(kliknutím na logo YOUTUBE se vám přehraje video ve větší velikosti)


DVA TYPY PÁSOVÝCH LIŠT

Na výběr máte pásové lišty buď v pevném provedení, nebo ve flexibilní patentované konstrukci.Oba dva typy se vyznačují mechanickým systémem kopírování povrchu pomocí vinutých pružin.

 

MacDon FD75 FlexDraper - flexibilní pásová lišta

MacDon FD75 FlexDraper - flexibilní pásová lišta

MacDon FD75 FlexDraper® je naší nejnovější inovací patentované technologie FlexDraper®. Poskytuje plynulé a konzistentní vkládání až do záběru 13,7m, což značně zvyšuje produktivitu sklízecí mlátičky. Tyto lišty jsou vhodné pro velké záběry a farmáře pěstující nízkoplodící plodiny.

MacDon D65 - pevná pásová lišta

MacDon D65 - pevná pásová lišta

Modelová řada D65 představuje pevnou pásovou lištu, které vyniká mimo jiné výbornou kopírací povrchu. Je dobrou volbou pro ty, kteří vyžadují záběr do 9,1m a sklízí standardní plodiny jako obiloviny a řepku olejku.

 


FLEXIBILNÍ PÁSOVÉ LIŠTY FD75

Více informací o flexibilních lištách najdete ZDE.


PEVNÉ PÁSOVÉ LIŠTY D65

Více informací o pevných pásových lištách najdete ZDE.


PROSPEKT KE STAŽENÍ

Prospekt v českém jazyce si můžete stáhnout ZDE.


REFERENCE

"Díky lištám MacDon dosahujeme větších výkonů a kvalitnější práce i v těch nejtěžších sklizňových podmínkách.

Lukáš Král, Vlkančice.
Majitel lišty MacDon FD75.

 

"S lištou MacDon D65 nemáme problém vysekat polehlé porosty".

Rostislav Jones, Sobotovice.
Majitel lišty MacDon D65.