O ZNAČCE SIP

Společnost SIP je největším výrobcem zemědělské techniky na slovinském trhu již od roku 1954. Prvotně se společnost zabývala pouze údržbou a servisem zemědělských strojů, nicméně se začala krok po kroku zabývat i jejich samotnou produkcí. Značka SIP využívá dlouholetých zkušeností při výrobě robustních a kvalitních strojů, které jsou charakteristické snadnou obsluhou a zároveň dlouhou životností.

Společnost nabízí široké spektrum zemědělské techniky. V portfoliu naleznete robustní diskové žací stroje, pásové, rotorové a velkozáběrové profesionální obraceče či shrnovače píce. Nabídka strojů je doplněna o rozmetadla hnoje, senážní a sběrací vozy.

Sídlo společnosti SIP Strojna industrija d.d. se nachází v Šempeteru v Savinjské dolině. Našim cílem je vývoj těch nejmodernějších zemědělských strojů, abychom tak mohli plnit vysoké požadavky našich zákazníků. Export společnosti zahrnuje více než 80 % produktů, které směřují do 55 zemí celého věta. Autorizovaní smluvní servisní partneři nabízí své služby po celém světě.

 


SPOKOJENOST NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ


KATALOG SIP K NAHLÉDNUTÍ