FINANČNÍ PÉČE

Při nákupu samotného stroje jsme pro naše zákazníky připravili kompletní program  finanční služeb. Ve spolupráci s oddělením finančních služeb svým zákazníkům se snažíme navrhnout  financování podle jejich vlastních možností přímo na míru.

Vše pro naše zákazníky zařídíme – od konzultace možnosti získání dotace, přípravy projektů a podkladů, po zajištění financování a služby AGRI GARANCE. Nově mohou naši zákazníci využít jedinečné nabídky poradenství se získáním dotací. Komplexnost prodejní péče dokazuje fakt, že vše je zařízeno pro zákazníka, který se může plně věnovat svému podnikání.


VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY FINANČNÍCH SLUŽEB

Výhodné financování podle Vašich potřeb

Pomůžeme Vám se získáním dotace 

Kompletní strojní pojištění

 

 


 FINANCOVÁNÍ PODLE VAŠICH POTŘEB

Pomůžeme Vám najít řešení financování šité přímo na míru Vám a Vašim cílům. Naší prací je poskytnout Vám takové finanční řešení, které bude přímo vyhovovat potřebám Vašeho podnikání.

Důležitá je pro nás Vaše plná spokojenost. Našim cílem je co nejvíce usnadnit financování Vaší investice. CASE IH je na Vaší straně, nabízíme Vám jednoduché řešení, které plně pokryje Vaše požadavky.

Nabízíme Vám jednoduchou cestu financování Vašeho nákupu:

 • financování se týká pořízené nové i starší techniky,

 • nabízíme Vám úvěr, při kterém lze čerpat dotace úroku PGRLF a.s., nebo také finanční leasing,

 • je pouze na Vás, zda si zvolíte pravidelné nebo sezónní splácení, které respektuje sezónnost Vašeho podnikání,

 • nezajímají nás pouze ekonomické výkazy, ale Vaše skutečné hospodářství,

 • navíc je veškeré vyřízení financování pro naše zákazníky ZDARMA, bez nutnosti zřízení nového účtu,

 • ZDARMA Vám vypracujeme podnikatelský záměr i žádost o dotaci PGRLF,

 • atraktivní úroková sazba,

 • v případě, že je pořízení Vašeho stroje dotováno ze zdrojů EU, nastavíme Vaše financování dle parametrů dotovaného projektu,

 • zajistíme Vám rychlé vyřízení financování – úspora dní až týdnů,

 • podpis úvěrové či leasingové smlouvy u Vás na firmě bez návštěvy banky.


 POMŮŽEME VÁM SE ZÍSKÁNÍM DOTACE

Nabízíme Vám jedinečnou možnost pomoci při získání dotací z Evropské Unie. Naše péče zahrnuje konzultace o možnosti získání dotace - jednotlivých dotačních titulech, do kterých je možné přihlásit Váš projekt, také Vám pomůžeme připravit podklady a předložit žádosti o dotaci.

Pro naše zákazníky nabízíme komplexní a profesionální přístup spojený s poskytovanými službami:

 • konzultace ohledně možnosti získání dotace ZDARMA,

 • konzultace při výběru vhodné dotované techniky a spojených výběrových řízení,

 • příprava projektu pro podání žádosti o dotaci a následných podkladů,

 • příprava formulářů vlastní žádosti o dotaci,

 • zajištění financování nákupu stroje,

Při čerpání podpory z dotačních titulů je vždy nutné dodržovat podmínky poskytovatele dotace. Proto nabízíme i dohled a konzultování všech kroků při realizaci Vašeho podnikatelského záměru, aby bylo čerpání dotací snadné a bezproblémové.

Neváhejte nás tedy kontaktovat, pokud budete mít zájem o jakékoli informace ohledně možnosti čerpání dotační podpory na Váš podnikatelský záměr.


 AGRIGARANCE. POUŽÍVEJTE TECHNIKU S GARANCÍ! 

Víme, jak je pro Vás spolehlivý provoz Vaší  techniky důležitý. I u sebekvalitnějšího stroje s garancí víceleté záruky však existuje riziko poškození, které může Váš stroj při jeho provozu nečekaně omezit nebo i zcela vyřadit. Pro tyto případy jsme pro Vás připravili kompletní balíček služeb AGRI GARANCE, který Vám zajistí veškerou péči od povinného ručení až k rozšířenému strojnímu pojištění přesahující záruku a kryjící rizika havárie, živlů či odcizení. AGRI GARANCE Vám nabízí vše pro bezstarostný provoz Vaší techniky!

U AGRI GARANCE získáte fixní spoluúčast ve výši 10 tisíc korun a zároveň můžete využít služeb vlastního likvidátora pojistných událostí, který zajistí rychlou a maximální úhradu nákladů. V AGRI GARANCI máte také jistotu pojištění akceptovaného bankami a leasingovými společnostmi při vinkulaci pojistného plnění. Veškerou administraci pojistné události směrem k pojišťovně za Vás vyřídí autorizované servisní středisko.Navíc lze AGRI GARANCI využít i na všechny starší stroje!


 

KONTAKT

Oddělení finančních služeb 
Brněnská 74, 693 01 Hustopeče

e-mail: agrics@a-finance.cz

https://a-finance.cz/

 

Vedoucí oddělení
Ing. Marta Mádrová
E-mail: madrova@a-finance.cz
Telefon: +420 724 823 133