PRODEJNÍ PÉČE

Kompletní péče o zákazníka pro nás začíná již od prvního kontaktu. Pravidelně proškolujeme svoje zaměstnance po odborné stránce, aby našim zákazníkům pomohli nalézt to správné řešení podle jejich přání a konkrétních specifických požadavků.

ŠIROKÝ SORTIMENT PRODUKTŮ

Z našeho sortimentu nabízíme výkonnou zemědělskou techniku od výrobce CASE IH, STEYR a SIMBA a Great Plains, spolu se stavební technikou CASE Construction.


Pod značkou CASE IH je nabízenan ucelená řada traktorů od malých kompaktních traktorů s výkonem od 60 koní až po těžké polní tahače STEIGER s maximálním výkonem 670 koní. Traktory CASE IH patří ve všech segmentech z technického hlediska k absolutní špičce a provozně jsou velice spolehlivé a vynikají nízkou spotřebou paliva. Do sortimentu CASE IH také patří vysoce kvalitní lisy a sklízecí mlátičky, které jsou svým výkonem a šetrností nejprodávanější axiální mlátičky na světě.


CASE je dnes jednou z mála světových značek, vystupujících na trhu jako „global full-liner“, tzn. značka, která nabízí svým zákazníkům úplný sortiment stavebních strojů. Neustále se zdokonalující technická řešení zvyšují užitnou hodnotu strojů značky CASE a současně přináší svým majitelům a uživatelům vysoký komfort obsluhy, zvýšení efektivity práce a nízké provozní náklady. Stroje CASE jsou ceněny zejména pro svou robustní konstrukci, vysoký výkon a tradiční spolehlivost.


Rakouská značky STEYR  vyrábí moderní a kvalitní traktory, které svým výkonem od 65 do 226 koní nabízejí řešení nejenom pro farmy, ale také jsou velmi oblíbené pro komunální a lesní účely.


 

Great Plains nabízí kvalitní a robustní stroje pro mělké, hluboké a kombinované zpracování půdy, podrývání, válení a setí. Hlavním cílem značky je pomoci farmářům udržet zdravou půdní strukturu a tedy i následně dosáhnout vyšších zisku na farmě.

 


Stroje pro údržbu krajiny značky Land Pride jsou součátí skupiny Great Plains a pro středovevroské zákazníky je tato značka synonymem kvalitních mulčovačů. Land Pride je výhradním dodavatelem závěsné techniky pro firmu Kubota.

 

 

Vyberte si z nabízeného sortimentu produktů:
 

STÁHNĚTE SI KATALOG SLUŽEB