PRODEJNÍ PÉČE

Kompletní péče o zákazníka pro nás začíná již od prvního kontaktu. Pravidelně proškolujeme svoje zaměstnance po odborné stránce, aby našim zákazníkům pomohli nalézt to správné řešení podle jejich přání a konkrétních specifických požadavků.

ŠIROKÝ SORTIMENT PRODUKTŮ

Z našeho sortimentu nabízíme výkonnou zemědělskou techniku od výrobce CASE IH, STEYR, AGRI FARMING SOLUTION, TEHNOS a SIP, spolu se stavební technikou CASE Construction.


Pod značkou CASE IH je nabízenan ucelená řada traktorů od malých kompaktních traktorů s výkonem od 60 koní až po těžké polní tahače STEIGER s maximálním výkonem 670 koní. Traktory CASE IH patří ve všech segmentech z technického hlediska k absolutní špičce a provozně jsou velice spolehlivé a vynikají nízkou spotřebou paliva. Do sortimentu CASE IH také patří vysoce kvalitní lisy a sklízecí mlátičky, které jsou svým výkonem a šetrností nejprodávanější axiální mlátičky na světě.


CASE je dnes jednou z mála světových značek, vystupujících na trhu jako „global full-liner“, tzn. značka, která nabízí svým zákazníkům úplný sortiment stavebních strojů. Neustále se zdokonalující technická řešení zvyšují užitnou hodnotu strojů značky CASE a současně přináší svým majitelům a uživatelům vysoký komfort obsluhy, zvýšení efektivity práce a nízké provozní náklady. Stroje CASE jsou ceněny zejména pro svou robustní konstrukci, vysoký výkon a tradiční spolehlivost.


Rakouská značky STEYR  vyrábí moderní a kvalitní traktory, které svým výkonem od 65 do 226 koní nabízejí řešení nejenom pro farmy, ale také jsou velmi oblíbené pro komunální a lesní účely.


Great Plains nabízí kvalitní a robustní stroje pro mělké, hluboké a kombinované zpracování půdy, podrývání, válení a setí. Hlavním cílem značky je pomoci farmářům udržet zdravou půdní strukturu a tedy i následně dosáhnout vyšších zisku na farmě.


Stroje značky SIP se vyznačují snadnou obsluhou a robustní konstrukcí a současně i dlouhou životností. Pořízením některého ze strojů SIP získáte robustní stroj se snadným ovládáním při jakékoliv pracovní činnosti.


Mulčovače TEHNOS jsou od roku 2017 nejprodávanější značkou na českém trhu. Mulčovače vynikají perfektní kvalitou práce, nízkou náchylností k vibracím, a z toho plynoucí dlouhou životností.


Pro potřeby dopravy na vaší farmě nabízíme kompletní balíček strojů klíčových výrobců pod vlastní značkou AGRI TRANSPORT. V nabídce nechybí ani kvalitní aplikační technika značky ZDT spol. s r.o., PICHON a Bauer. 


 

Vyberte si z nabízeného sortimentu produktů:
 

 


 

KATALOG KE STAŽENÍ