TRAKTORY STEYR

 

Traktory STEYR jsou jednoduše nezaměnitelné. Nepřehlédnutelný design, zajímavé inovace a bezkonkurenční spolehlivost: STEYR je pravý rakouský traktor. Pohodlí a příjemný pocit se Vás zmocní Ihned, jakmile nastoupíte. Po nastartování motoru víte, že máte na práci silného pomocníka. S rozjedem si budete jistí, že jste udělali správné rozhodnutí. Značka STEYR má v Evropě velmi silné kořeny. Její traktory přinášejí do zemědělství inovace a technologie již 60. let. Je synonymem kvality, vysokého stupně zpracování a hrdosti jeho uživatelů. Proto právem můžeme STEYR nazývat prémiovou značkou.

 

VYBERTE SI SVÉHO STEYRA:

KOMPAKT S (55-65 koní)

Modelová řada kompaktních traktorů STEYR Kompakt S oslní krásným vzhledem, pohodlím a obratností. Řada Kompakt S se skvěle hodí do stájí, skleníků a pro práci s čelním nakladačem. Traktory Steyr Kompakt S lze na přání vybavit plazivými rychlostmi s kterými traktor dostahuje minimální pracovní rychlostí od 123 m/h.

KOMPAKT (80 - 117 koní)

Modelová řada traktorů Steyr Kompakt nabízí jedinečný koncept výkonného a kompaktního traktoru s výkonem od 80 do 117 koní. K dispozici jsou modely, které nabízejí velké množství variant převodových ústrojí, hydraulického systému. Specialitou traktorů STEYR Kompakt je přední tříbodový závěs se spodními rameny uchycenými na přední nápravě pro dokonalou kopíraci terénu.

MULTI (100 - 120 koní)

Nejnovější víceúčelové traktory STEYR MULTI přichází s novým vybroušeným designem STEYR a novými účinnými a ekologicky šetrnými motory. Tato řada je neustále zlepšována, aby uspokojila Vaše náročné požadavky při obdělávání půdy, údržbě pastvin, v dopravě, chmelařství, komunální sféře a lesnictví.

EXPERT CVT (100 - 130 koní)

Novinka roku 2019, která je dokonalým výsledkem předností menších modelů, jako je manévrovatelnost, a zároveň si od větších modelů ponechává výkonné 4,5litrové motory, plynulé převodové ústrojí CVT nebo komfortní kabinu s řadou revolučních prvků. Usedněte do luxusu již od 100 koní.

PROFI CVT ecotech (116 -145 koní)

Legendární modelová řada v sobě skrývá mnohem více než jen pouhé traktory. Ať zvolíte STEYR Profi Classic, Profi nebo Profi CVT, tak nikdy neuděláte chybu. Osvědčené traktory v sobě ukrývají výkonné motory se systémem Hi-eSCR2 splňujícím stupeň V emisní normy EU.

IMPULS CVT (150-175 koní)

Novinkou roku 2020 navazující na letité úspěchy generace univerzálních traktorů CVT. Se třemi modely s  výkonem od 150 až do 225 koní uspokojí i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Zajisté vás uchvátí i svým novým krásným designem.

ABSOLUT CVT (185 - 240 koní)

CVT je mistrovské dílo techniky traktorů s plynulou převodovkou. Čtyři velké modely s výkonem od 180 do 240 koní plynule zrychlí vaše podnikání a nabídne Vám dříve nepoznané úspory. Maximální výkon s navýšením největšího modelu 6240 CVT je až 270 koní. A díky novému systému řešení emisí Tier 4F jsou traktory vybavovány technologií Hi-eSCR, která zajišťuje plnění emisní normy pouze za pomocí katalyzátoru DOC a systému SCR. 

TERRUS CVT (250 - 300 koní)

Vrcholem nabídky traktorů STEYR nyní patří nový STEYR TERRUS CVT, který lze považovat za obrovský posun, jak v nabídce traktorů tohoto věhlasného rakouského výrobce, ale také skvělé řešení pro vaši farmu, která potřebuje ideální traktor pro tahové polní nebo transportní práce. Dvě modelové řady o výkonech 250 a 300 koňských sil, Vám nabízí dostatek výkonu pro každou práci.

ČELNÍ NAKLADAČE SF/SZ

 

Čelní nakladače STEYR představují ideálního pomocníka do stájí, při nakládání balíků, ale i například do lesa. 


RADOST SE ODLIŠIT

KOMUNÁLNÍ TRAKTORY 


TRAKTORY DO LESA


TRAKTORY DO AUTOŠKOLY


KATALOG PRODUKTŮ STEYR

DALŠÍ MATERIÁLY O ZNAČCE STEYR SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE.