SKLÍZECÍ MLÁTIČKY

AXIÁLNÍ MLÁTIČKY CASE IH VÁM DÁVAJÍ VÍCE!

AXIÁLNÍ MLÁTIČKY CASE IH VÁM DÁVAJÍ VÍCE!

S námi získáte více výkonu, jednoduchosti, šetrnosti, úspor a univerzálnosti pro Vaši sklizeň. Díky zkušenostem značky CASE IH s axiálními mlátičkami již od roku 1977 Vám nabízíme technologii ověřenou tisíci zemědělci po celém světě. Axiální mlátičky při svém představení způsobily doslova převrat v tomto odvětví. Od té doby  firma CASE IH získala v porovnání s ostatními výrobci mohem více zkušeností a odborných znalostí o axiálních mlátičkách.

AXIAL FLOW řada 240

AXIAL FLOW řada 240

Vlajkovou modelovou řadou sklízecích mlátiček CASE IH je řada 240 také s technologií Efficient Power pouze s technologií Hi-eSCR vyhovující normě Tier IV final. Řada 240 přišla s řadou vylepšení, mezi které se řadí inovovaný rotor určený speciálně pro evropské podmínky, odpružený pásový podvozek, zjednodušení práce oblushy a mnoho jiného. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají ty nejvýkonější stroje jaké aktuálně vládnou světovým polím.

 

AXIAL FLOW řada 140

AXIAL FLOW řada 140

Pro rok 2017 CASE IH představuje novou řadu axiálních mlátiček s technologií TIER IV final, která umožňuje plnit aktuální nejpřísnější emisní normu pouze za použití močoviny Hi-eSCR. Modelová řada 140 nabízí mlátičky o výkonu 312 až 449 koní. Nově jsou tyto stroje vybaveny svahovým vyrovnáváním

 

VYDEJTE SE CESTOU VYŠŠÍCH ZISKŮ
SPECIÁLNÍ BROŽURA AXIAL FLOW

PŘEČTĚTE SI REFERENCE

ODKAZ NA VIDEO SKLIZŇOVÉ TECHNIKY CASE IH