SKLÍZECÍ MLÁTIČKY

Podnikání v  zemědělství je v  Evropě slučováno s  nekončící výzvou: počasí často neumožňuje perfektní podmínky pro sklizeň plodin, porosty jsou zde husté a dosahují velmi vysokých výnosů, přičemž je zde kladen velký důraz na vysokou kvalitu zrna. Nové sklízecí mlátičky Case IH Axial-Flow® jsou konstruovány tak, aby si s takovými plodinami hravě poradily – při zajištění ještě větší efektivity než kdy dřív. Mlátičky Case IH Axial-Flow® udávají směr, kterým se sklizňová technika má ubírat. Vyšší výkon motoru a další inovace rotoru poskytují řešení pro současné, ale i budoucí výzvy.

AXIÁLNÍ MLÁTIČKY CASE IH VÁM DÁVAJÍ VÍCE!

AXIÁLNÍ MLÁTIČKY CASE IH VÁM DÁVAJÍ VÍCE!

S námi získáte více výkonu, jednoduchosti, šetrnosti, úspor a univerzálnosti pro Vaši sklizeň. Díky zkušenostem značky CASE IH s axiálními mlátičkami již od roku 1977 Vám nabízíme technologii ověřenou tisíci zemědělci po celém světě. Axiální mlátičky při svém představení způsobily doslova převrat v tomto odvětví. Od té doby  firma CASE IH získala v porovnání s ostatními výrobci mohem více zkušeností a odborných znalostí o axiálních mlátičkách.

AXIAL FLOW řada 150

AXIAL FLOW řada 150

Sklízecí mlátičky Case IH Axial Flow řady 150 jsou vybaveny technologií Stage V final, která umožňuje plnit aktuální nejpřísnější emisní normu pouze za použití močoviny Hi-eSCR. Modelová řada 150 nabízí mlátičky o výkonu 312 až 460 koní. Nově jsou tyto stroje vybaveny svahovým vyrovnáváním X-Flow.

AXIAL FLOW řada 250

AXIAL FLOW řada 250

Case IH Axial Flow řada 250 nabízí několik novinek oproti svému předchůdci řadě 240. Hlavní inovací je automatický sklizňový systém AFS HARVEST COMMAND. Ten se postará o maximální využití potenciálu, který v sobě tyto mlátičky skrývají, a pomůže Vám dosáhnout těch nejlepších sklizňových výsledků. Dále nabízí několik technických inovací, které zjednoduší práci se sklízecí mlátičkou, urychlí nastavení klíčových prvků a postarají se o dokonalou managemet posklizňových zbytků.

 

VYDEJTE SE CESTOU VYŠŠÍCH ZISKŮ
SPECIÁLNÍ BROŽURA AXIAL FLOW

CASE IH

VYUŽIJTE SPECIÁLNÍ PRODEJNÍ AKCE

AFS HARVEST COMMAND PRO SKLÍZECÍ MLÁTIČKU AXIAL-FLOW ŘADY 250 JAKO BONUS ZDARMA!