KOMBAJNY

Podnikání v  zemědělství je v  Evropě slučováno s  nekončící výzvou: počasí často neumožňuje perfektní podmínky pro sklizeň plodin, porosty jsou zde husté a dosahují velmi vysokých výnosů, přičemž je zde kladen velký důraz na vysokou kvalitu zrna. Nové sklízecí mlátičky Case IH Axial-Flow® jsou konstruovány tak, aby si s takovými plodinami hravě poradily – při zajištění ještě větší efektivity než kdy dřív. Mlátičky Case IH Axial-Flow® udávají směr, kterým se sklizňová technika má ubírat. Vyšší výkon motoru a další inovace rotoru poskytují řešení pro současné, ale i budoucí výzvy.

AXIÁLNÍ MLÁTIČKY CASE IH VÁM DÁVAJÍ VÍCE!

S námi získáte více výkonu, jednoduchosti, šetrnosti, úspor a univerzálnosti pro Vaši sklizeň. Díky zkušenostem značky CASE IH s axiálními mlátičkami již od roku 1977 Vám nabízíme technologii ověřenou tisíci zemědělci po celém světě. Axiální mlátičky při svém představení způsobily doslova převrat v tomto odvětví. Od té doby  firma CASE IH získala v porovnání s ostatními výrobci mohem více zkušeností a odborných znalostí o axiálních mlátičkách.

AXIAL FLOW 150

Sklízecí mlátičky Case IH Axial Flow řady 150 jsou vybaveny technologií Stage V final, která umožňuje plnit aktuální nejpřísnější emisní normu pouze za použití močoviny Hi-eSCR. Modelová řada 150 nabízí mlátičky o výkonu 312 až 460 koní. Nově jsou tyto stroje vybaveny svahovým vyrovnáváním X-Flow.

AXIAL FLOW 250

Case IH Axial Flow řada 250 nabízí několik novinek oproti svému předchůdci řadě 240. Hlavní inovací je automatický sklizňový systém AFS HARVEST COMMAND. Ten se postará o maximální využití potenciálu, který v sobě tyto mlátičky skrývají, a pomůže Vám dosáhnout těch nejlepších sklizňových výsledků. Dále nabízí několik technických inovací, které zjednoduší práci se sklízecí mlátičkou, urychlí nastavení klíčových prvků a postarají se o dokonalou managemet posklizňových zbytků.

 

 KATALOG Axial-Flow 140 KE STAŽENÍ


KATALOG Axial-Flow 140 KE STAŽENÍ