O SPOLEČNOSTI AGRI SYSTEM, s.r.o.

Společnost AGRI SYSTEM, a.s. vznikla prodejem části obchodního závodu f. VOBOSYSTÉM s.r.o., na základě kterého byla na společnost  AGRI SYSTEM, a.s. s účinnosti ode dne 5.10.2015 převedená část závodu, označená jako „obchod se stroji CASE IH“.

Od 01.06.2017 na základě rozhodnutí jediného akcionáře společnosti došlo ke změně právní 
formy z akciové společnosti na společnost s ručením omezeným AGRI SYSTEM, s.r.o.
.


ZASTOUPENÍ ZNAČEK CASE IH a STEYR

Společnost AGRI SYSTEM s.r.o. nabízí prodej a servis zemědělské, komunální a stavební techniky renomovaných značek - CASE IH, CASE CONSTRUCTION, STEYR,  AGRI FARMING SOLUTIONS, SIP, TEHNOS, MAC DON, AMAZONE, PICHON a dalších. Základem úspěchu je kvalitní a široký sortiment strojů, který pokrývá veškeré požadavky našich zákazníků. Dlouhodobě a pravidelně pořádáme semináře na téma zpracování půdy, pořádáme rezortní výstavy, pro své zákazníky provádíme individuální ukázky práce strojů. Další aktivity související s prodejem strojů jsou prováděny formou návštěv přímo u výrobců, popř. na mezinárodních výstavách jako SIMA nebo AGRITECHNICA HANNOVER. Pravidelně se zúčastňujeme také tuzemských zemědělských podniků TECHAGRO a Země živitelka.

Za podpory výhradního dovozce nabízených strojů AGRI CS a.s. máme odborně vyškolený tým servisních techniků a obchodních zástupců, kteří jsou připraveni co nejlépe pomoci našim zákazníkům a poskytovat služby na té nejlepší úrovni. K námi dodávané technice máme propracovaný balíček prodejní a poprodejní péče - financování, pojištění, moderní servisní zázemí, rychlé dodávky náhradních dílů a kompletní poradenství. Toto vše je u nás již standardem!  


ZAŠTIŤUJEME PRO VÁS ŠIROKÉ PORTFOLIO SLUŽEB

Pro informace o jednotlivých službách klikněte na konkrétní obrázek.

PRODEJNÍ PÉČE

 

FINANČNÍ PÉČE

 

SERVISNÍ ZÁZEMÍ

 

 

DODÁVKY ND

TECHNICKÁ PODPORA

 

 


 

Soubory ke stažení:

  


     

 


SPOKOJENOST NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

BIOFARMA KARLÍN


KATALOG SLUŽEB KE STAŽENÍ