Balící materiály Case IH professional

Přečtěte si o špičkových obalových materiálech od AGRI CS.

Bohuslav Beran, AGRI CS a.s. , 25. 4. 2012

Společnost Agri CS a.s. spolupracuje s německým specialistou na sklizňové balící produkty, firmou TAMA CE. Díky tomu Vám můžeme nabídnout špičkové obalové materiály pro kulaté balíky nebo siláž.

Balící sítě představují efektivní způsob balení kulatých balíků. Tama nabízí dvě varianty – Case IH Profesional  a Case IH Profesional Bale+. Obě varianty poskytují  vysoký standard. Edge to edge technologie slibuje bezproblémové zabalení po celé šířce balíku. Zabalené plodiny tak neztrácejí na kvalitě. Pro včasné upozornění na nutnost výměny sítě je posledních 50 metrů sítě červeně označeno. Výrobce garantuje sílu 270 kg. Sítě jsou distribuovány v kompaktních baleních umožňující snadnou manipulaci, přepravu i skladování.  Důležitým faktorem jsou i ekonomické náklady na balení. Sítě Tama si vystačí s pouhými 2-3 otáčkami – podstatně méně než nabízí konkurence. Zebra systém usnadňuje identifikaci pravé nebo levé strany při manipulaci ve stísněných prostorách. Sítě jsou baleny v délkách 2600, 2800, 3600 a 4200 metrů. Uváděná délka je garantovaná a přesně odpovídá skutečné délce.

Strečové fólie se používají k zabalení siláže do tenkých folií, které udržují kvalitu siláže při skladování a usnadňují samotné skladování a manipulaci. Fólie jsou vyrobeny z pevných materiálů s vysokou odolností proti mechanickému poškození i vlivům počasí.

Společnost Tama byla založena v roce 1950 kdy se trh se obalovými materiály v zemědělství začínal rozvíjet. Od počátku funguje na principu kibucu, ve kterém jsou jeho zaměstnanci zároveň spolumajitelé. Díky úzké spolupráci s předními výrobci zemědělské techniky nabízí dnes Tama ucelenou řadu obalových materiálů vysoce ceněných pro svoji kvalitu. V současnosti zaměstnává zhruba 1000 zaměstnanců a celosvětově dosahuje 55% podílu na trhu s obalovými materiály.

Další články

Axial-Flow jsem si nadělil k padesátinám

24. 8. 2022

Technologii Axial-Flow si vybral pan Vilímovský již před 17 lety kvůli způsobu...

Čím se vyznačují oblíbené cisterny Pichon?

16. 5. 2022

Článek z Agroportal24h.cz - Výběr vhodné cisterny je poměrně složitý. Zajímavou...

Prvních 75 let značky STEYR

16. 5. 2022

Osudový den 29. září 1947 znamenal začátek něčeho nového pro tisíce farmářů po...

Magnum AFS Connect

11. 4. 2022

jSklízím s benefity AXIAL-FLOW®

11. 4. 2022

Kombajny AXIAL-FLOW® jsou známé svojí maximální šetrností,...