CASE IH opět v roce 2011 obsadila přední příčky v prodejnosti

Značka CASE IH opět v roce 2011 obsadila v České republice třetí místo v prodejnosti traktorů. Na základě údajů z celostátních registrací nových traktorů se v ČR zaregistrovalo celkem 278 nových traktorů. Meziročně se jí podařilo zvýšit tržní podíl o 0,7% na celkových 13%. O pouhých 9 kusů před ní se umístila domácí značka traktorů. Pro prémiovou značku CASE IH je tento úspěch potvrzením kvalit a výjimečných vlastností traktorů, které dodává.

Pavel Novák, AGRI CS a.s. , 25. 2. 2012

Koncepce výbavy a funkcí traktorů CASE IH, například u modelových řad Maxxum a nebo PUMA, v mnoha ohledech převyšují ostatní prodávané traktory na našem trhu. Naši zákazníci jsou zvyklí, že od CASE IH nekupují normální traktor s průměrnou výbavou, ale vždy plně vybavený stroj. Jedná se například o kompletní odpružení, výkonné hydraulické čerpadlo, nejsilnější konfiguraci zadního tříbodového závěsu, převodovku s plně automatickým řazením a u CASE IH standardně v ECO provedení. PUMY si většina zákazníků žádá s jejich moderní a v mnohém unikátní CVT převodovkou. Zakazníci opravdu cítí  velký rozdíl  v porovnání s jinými prodávanými traktory s výkonem 200 koní dalších značek stále s obyčejnou manuálně řazenou převodovkou a násobičem. Důvod, proč toto naši zákazníci žádají, je jednoduchý. Ví, že s moderní technologií a komfortní výbavou zvládnou svou práci rychleji, úsporněji a v pohodlí.

Pohled na rok 2011

V loňském roce byly s velkým očekáváním na trh plně uvedeny nové modely Efficient Power  - řada PUMA, MAGNUM a STEIGER. Dle počtu prodaných kusů s touto technologií nám nezbývá konstatovat, že zákazníci přijali tyto nové modely výborně. Po doprodeji starších modelů T3 se prodávaly už jenom nové verze T4, které začaly pracovat už v hlavní sezóně. Některé traktory si zákazníci odvezli přímo z červnového CASE DNE.

Co nás čeká v roce 2012

V letošním roce nás čeká uvedení dalších převratných novinek v segmentu do 150 koní. Půjde o nové traktory Maxxum Efficient Power a řada Farmall, která bude zahrnovat 3 modelové řady Farmall A, C a U. Tímto bude završena kompletní obnova od 55 do 670 koní. O jednotlivých modelových řadách budete informováni prostřednictvím našich webových stránek.

Další články

Axial-Flow jsem si nadělil k padesátinám

24. 8. 2022

Technologii Axial-Flow si vybral pan Vilímovský již před 17 lety kvůli způsobu...

Čím se vyznačují oblíbené cisterny Pichon?

16. 5. 2022

Článek z Agroportal24h.cz - Výběr vhodné cisterny je poměrně složitý. Zajímavou...

Prvních 75 let značky STEYR

16. 5. 2022

Osudový den 29. září 1947 znamenal začátek něčeho nového pro tisíce farmářů po...

Magnum AFS Connect

11. 4. 2022

jSklízím s benefity AXIAL-FLOW®

11. 4. 2022

Kombajny AXIAL-FLOW® jsou známé svojí maximální šetrností,...