Case IH týdny: Vestrum CVXDrive

Představíme vám novou modelovou řadu Vestrum CVXDrive. Traktor řadíme do prémiového segmentu od 100 až do 140 koní.

10. 6. 2020

Zajímavou novinkou v produktovém portfoliu značky CASE IH je modelová řada traktorů VESTRUM CVXDrive. S radostí říkáme, že tyto traktory jsou, tak rozmanité jako vaše úkoly. Doprava, manipulace, setí, podmítka, rozmetání hnojiv nebo postřiky? Jistě jsme zapomněli na spoustu dalších prací, se kterými se den, co den potýkáte a pro nový VESTRUM CVXDrive jsou hračkou.

CASE IH VESTRUM CVXDrive je modelová řada, která ideálně zapadá mezi stávající traktory LUXXUM a MAXXUM. Rozměrově a svou obratností je blíže modelům LUXXUM, svou rozmanitostí výbavy a vyšším výkonem naopak blíže k Maxxumu. VESTRUM CVXDrive je postaven na velmi atraktivním základu – robustní, čtyřválcový motor o objemu 4,5 litru, plynulá převodovka CVXDrive, kompletní odpružení a možnost ultra komfortní kabiny. Přidáme-li k této výbavě například motorovou brzdu, elektronicky ovládaná zrcátka, stavitelné poloosy, středové okruhy, management předního tříbodového závěsu, integrovaný joystick na loketní opěrce, automatickou klimatizaci, souvraťový management, kompletní satelitní řízení AccuGuige, ISO BUS, dotykový monitor nebo luxusní koženou sedačku Active Dual Motion stane se z něj maximálně schopný a komfortní traktor, který má obdobné funkce jako top modely CASE IH Optum s výkonem 300 koní.

 

Ano, VESTRUM CVX je prémiový traktor segmentu 140 koní, přesto je velmi dostupný. Jeho variabilita výbavy je obrovská a lze ho konfigurovat v jednoduší základní výbavě, například pro práci s krmným vozem nebo jako vyspělý a komfortní traktor pro moderního soukromého farmáře. Jeho schopnosti dokážou zaujmout nejednoho řidiče. CASE IH při jeho vývoji odvedl znamenitou práci. Někdy si říkám, že mít rodinou farmu, moje volba by byla jasná!

 

 

CASE IH týdny

Více informací se o perfektně vybaveném kousku ve verzi pro „chytré farmáře“ dozvíte na naši microsite: www.caseihtydny.cz, kde vám přednosti těchto modelů představí produkt manažer Ing. Otto Jirka. 

Pro více informací o traktoréch Vestrum CVXDrive se neváhejte na nás obrátit.
Kontakty: Miroslav Mašek, tel.: 602 123 502; Jan Semorád, tel.: 728 656 335; Petrásek František, tel.: 724 234 908 nebo napiště nám na e-mail: info@agrisystem.cz

Další články

Axial-Flow jsem si nadělil k padesátinám

24. 8. 2022

Technologii Axial-Flow si vybral pan Vilímovský již před 17 lety kvůli způsobu...

Čím se vyznačují oblíbené cisterny Pichon?

16. 5. 2022

Článek z Agroportal24h.cz - Výběr vhodné cisterny je poměrně složitý. Zajímavou...

Prvních 75 let značky STEYR

16. 5. 2022

Osudový den 29. září 1947 znamenal začátek něčeho nového pro tisíce farmářů po...

Magnum AFS Connect

11. 4. 2022

jSklízím s benefity AXIAL-FLOW®

11. 4. 2022

Kombajny AXIAL-FLOW® jsou známé svojí maximální šetrností,...