DOD AGRI CS - Pestrý program pro všechny!

Přečtěte si o doprovodném programu na DOD Hustopečích...

Silvie Kiclová, AGRI CS , 20. 2. 2013

Jak jste se již dočetli z našich webových stránek, dne 27.2.2013 pořádáme již tradiční akci Den otevřených dveří AGRI CS, kde bude pro Vás připraven zajímavý a bohatý program spojený s prezentací značek CASE IH a CASE Construction a Great Plains. Akce se pomalu blíží proto Vám přinášíme bližší informace k programu, který Vás čeká.

Přijeďte se podívat na pestrou nabídku našich výrobků spojenou s prezentací novinek zemědělské techniky CASE IH, Great Plains a manipulační techniky CASE Constuction. Novinkou, která vás určitě zaujme, jsou nové traktory FARMALL a speciální edice stříbrných traktorů MAGNUM. Necháme Vás povozit se všemi traktory včetně nejsilnějšího traktoru na světě QUADTRAC 600.  Manipulační a stavební stroje si můžete vyzkoušet a zabagrovat si na polygonu.

  

Pro vyznavače pěkných aut máme připravené zkušební jízdy se Škodou Octávií a Kiou Sportage.

Dále Vám dáme možnost změřit si výkon vašeho traktoru na mobilním dynamometru ZW 500 pro měření výkonu traktorů až do 500 kW. Měření Vám provedeme zdarma a doložíme Vám ho protokolem.

Samozřejmě nebude chybět výborné občerstvení a exhibiční program. Tentokrát se můžete těšit na adrenalinové vystoupení skokanů na skákacích botách, o které se postará skupina Bounce Clan, více naleznete na http://www.skokanobecny.cz/. V případě zájmu se programu můžete i aktivně zúčastnit!

Proto neváhejte a přijeďte za námi! Registrovaní účastníci od nás získají i praktický dárek, registraci proveďte  ve formuláři ZDE.

Těšíme se na Vás.

Váš tým AGRI CS

Další články

Axial-Flow jsem si nadělil k padesátinám

24. 8. 2022

Technologii Axial-Flow si vybral pan Vilímovský již před 17 lety kvůli způsobu...

Čím se vyznačují oblíbené cisterny Pichon?

16. 5. 2022

Článek z Agroportal24h.cz - Výběr vhodné cisterny je poměrně složitý. Zajímavou...

Prvních 75 let značky STEYR

16. 5. 2022

Osudový den 29. září 1947 znamenal začátek něčeho nového pro tisíce farmářů po...

Magnum AFS Connect

11. 4. 2022

jSklízím s benefity AXIAL-FLOW®

11. 4. 2022

Kombajny AXIAL-FLOW® jsou známé svojí maximální šetrností,...