HLASUJTE PRO CENU VEŘEJNOSTI NA VÝSTAVĚ AGRITECHNICA 2017

Udělte cenu některým z traktorů značky CASE IH.

24. 10. 2017

PŘISPĚJTE SVÝM HLASEM K VÍTĚZSTVÍ ZNAČKY CASE IH

Již za několik dnů se otevřou brány jedné z největších výstav zemědělské techniky v Evropě. Na výstavišti v německém Hannoveru se totiž opět po dvou letech koná prestižní veletrh zemědělské techniky s názvem AGRITECHNICA, který startuje 12.11. a potrvá až do 18.11.2017.

Během této výstavy jsou tradičně udělovány prestižní ceny a nejrůznější ocenění za inovace, které zemědělcům jakýmkoliv způsobem pomáhají dosáhnout vyšší produktivity práce, snížení nákladů nebo pro zemědělce znamenají významný technologický a technický pokrok.

Jedním z ocenění, které je střídavě na veletrhu AGRITECHNICA a SIMA udělováno, je ocenění „MACHINE OF THE YEAR“ - v překladu STROJ ROKU. Hodnocení provádí porota složená z odborných technických a zemědělských redaktorů z osmi evropských zemí. V letošním ročníku udělují redaktoři hodnocení celkem ve čtrnácti různých kategoriích.

V předchozích letech získala značka CASE IH ocenění pro tyto modelové řady traktorů QUADTRACMAGNUM a OPTUM CVX. Více si o získaném ocenění můžete přečíst kliknutím na daný stroj (obrázek).

V letošním roce můžete prostřednictvím webových stránek hlasovat také Vy, fanoušci značky CASE IH. Pro svůj oblíbený stroj v dané kategorii můžete hlasovat hned několikrát. Stačí pouze navštívit stránku www.machineoftheyear.eu, vybrat jednu z kategorií, které se značka CASE IH účastní, zadat svůj e-mail a hlasovat. Vítězný stroj pak získá ocenění „CENA VEŘEJNOSTIi“. Svým hlasováním se také dostáváte do slosování o terénní čtyřkolku Can-Am Traxter*.

Pro které modely značky CASE IH můžete v letošním ročníku hlasovat? Vyberte si …

Kategorie TRAKTORY XXL: CASE IH QUADTRAC 540 CVX

QUADTRAC CVX je žhavou novinkou, kterou značka CASE IH oficiálně představí na letošní AGRITECHNICE. Uvedením tohoto modelu na trh získává značka CASE IH další celosvětové prvenství. QUADTRAC 540 CVX je nyní nejsilnějším a zároveň jediným pásovým traktorem na světě, který je vybavený plynulou převodovkou. Plynulá převodovka CVX bude dostupná pro modely QUADTRAC 470, 500 a 540

hlasovat pro QUADTRAC 540 CVX

Kategorie VYŠŠÍ STŘEDNÍ TŘÍDA: CASE IH PUMA 240 CVX

V této kategorii se CASE IH snaží zaujmout mezi zemědělci nejoblíbenější a nejprodávanější modelovou řadoutraktorů PUMA. Traktory PUMA si zachovávají svůj koncept s novým praktickým designem kabiny s integrovaným pracovním LED osvětlením, ale pro nadcházející rok s sebou přináší celou řadu nových funkcí a zdokonalených technických parametrů. Mezi novinky na těchto traktorech se řadí nový systém zavěšení přední nápravy pomocí zdvojených tlakových zásobníků přispívající ke zvýšenému komfortu, jednodušší nastavení tuhosti pružení ve třech režimech, nový reaktivní systém řízení a další.

hlasovat pro PUMA 240 CVX

Kategorie NIŽŠÍ STŘEDNÍ TŘÍDA: CASE IH MAXXUM Multicontroller ActiveDrive 8

Na trhu se zemědělskou technikou existuje celá řada traktorů s nejrůznějšími typy převodového ústrojí. CASE IH na AGRITECHNICE představí novou osmistupňovou převodovku s názvem ActiveDrive 8, která bude nově dostupná pro traktory CASE IH MAXXUM.

hlasovat pro MAXXUM Multicontroller ActiveDrive 8

Cena bude udělena v den konání výstavy dne 14.11.2017. Více informací o jednotlivých novinkách námi zastupovaných značek na výstavě AGRITECHNICA 2017 Vám v následujících dnech představíme v jedné z dalších aktualitách na webových stránkách AGRICS. 

* cena ve slosování není udělována společností AGRISYSTEM, s.r.o.

Další články

Axial-Flow jsem si nadělil k padesátinám

24. 8. 2022

Technologii Axial-Flow si vybral pan Vilímovský již před 17 lety kvůli způsobu...

Čím se vyznačují oblíbené cisterny Pichon?

16. 5. 2022

Článek z Agroportal24h.cz - Výběr vhodné cisterny je poměrně složitý. Zajímavou...

Prvních 75 let značky STEYR

16. 5. 2022

Osudový den 29. září 1947 znamenal začátek něčeho nového pro tisíce farmářů po...

Magnum AFS Connect

11. 4. 2022

jSklízím s benefity AXIAL-FLOW®

11. 4. 2022

Kombajny AXIAL-FLOW® jsou známé svojí maximální šetrností,...