MLÁTIČKY, ZA KTERÉ MLUVÍ UŽIVATELÉ.

Zvažujete nákup nové sklízecí mlátičky? Podívejte se na reference našich uživatelů. 

15. 1. 2018

Sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW vyrábí značka CASE IH už více než 40 let. Za tu dobu byly na česká a moravská pole dodány již desítky kusů, které zemědělcům pomáhají ukončit finální koloběh roku – sklizeň. I když se sklízecí mlátička zapojí v průběhu roku do práce jen na pár dnů, je její výběr mnohdy náročnější než kteréhokoliv silného polního traktoru. Mlátičky AXIAL-FLOW jsou charakteristické svou jednorotorovu koncepcí výmlatu. Díky této technologii takzvaného mlácení „zrno o zrno“ jsou červené mlátičky charakteristické svojí vysokou kvalitou zrna bez sebemenšího poškození. Zvažujete-li v tomto období nákup nové mlátičky, určitě Vám pomohou reference našich spokojených uživatelů. 

Martin KINDL, soukromý zemědělec

Je tomu již 17 let, co si pan Martin Kindl pořídil svou první sklízecí mlátičku CASE IH 1680, s kterou byl maximálně spokojený. Následovaly další stroje a po celou dobu se pro něj nevyskytl na trhu konkurenční stroj, který by dokázal nahradit přednosti axiálního výmlatu a sklízecích mlátiček CASE IH.

 

Pan HRABEC, soukromý zemědělec

V podhůří Moravskoslezských Beskyd nedaleko Lysé hory hospodaří na rodinné farmě pan Hrabec se 144 hektary půdy. Zabývá se rostlinnou výrobou, ale také chovem hovězího skotu a celou řadou dalších činností.

 

Bratři ŘÍHÁNKOVÉ, rodinná farma

Nedaleko Plzně na katastrech obcí Černice, Útušice a Koterov hospodaří společně se svým tátou bratři Říhánkové na polích o rozloze přibližně 600 ha. Veškerou techniku, se kterou provozují zemědělskou činnost, mají od značky CASE IH. Sklízecí mlátička CASE IH AXIAL-FLOW 8120 s pásovou lištou MacDon je v podniku druhým kombajnem značky. Předchozím modelem byl CASE IH 2388, se kterým byli majitelé velmi spokojeni, neboť axiální výmlat byl svým principem a šetrností k zrnu jasnou volbou.

Tyto, ale i další reference uživatelů mlátiček AXIAL-FLOW najdete na speciálním webu www.cervenavlna.cz
 

V případě zájmu o bližší informace nebo dotazu se neváhejte na nás obrátit. 
Kontakty: Miroslav Mašek, tel.: 602 123 502; Josef Hrdý, tel.: 724 190 932; Jan Semorád, tel.: 728 656 335 nebo napiště nám na e-mail: info@agrisystem.cz.

Máte fotografii sklízecí mlátičky CASE IH? Přidejte se na Facebook CASE IH a podělte se s námi!

Další články

Axial-Flow jsem si nadělil k padesátinám

24. 8. 2022

Technologii Axial-Flow si vybral pan Vilímovský již před 17 lety kvůli způsobu...

Čím se vyznačují oblíbené cisterny Pichon?

16. 5. 2022

Článek z Agroportal24h.cz - Výběr vhodné cisterny je poměrně složitý. Zajímavou...

Prvních 75 let značky STEYR

16. 5. 2022

Osudový den 29. září 1947 znamenal začátek něčeho nového pro tisíce farmářů po...

Magnum AFS Connect

11. 4. 2022

jSklízím s benefity AXIAL-FLOW®

11. 4. 2022

Kombajny AXIAL-FLOW® jsou známé svojí maximální šetrností,...