NEVÍDANÁ PUMA 240 CVX VE SPECIÁLNÍCH BARVÁCH

Nový traktor PUMA 240 CVX pro zákazníka ve speciálním lakování.

10. 8. 2017

BARVY ZDŮRAZŇUJÍ JEJÍ DRAVOST!

PUMA představuje v České republice jednu z nejoblíbenějších modelových řad, kterou si zákazníci volí pro své hospodaření. Tato modelová řada traktorů se vyrábí v rakouském St. Valentinu a svým zákazníkům je k dispozici od 150 do 270 koní maximálního výkonu. PUMA jistě dokáže splnit náročné požadavky nejednoho evropského zákazníka o čemž svědčí také to, že v roce 2014 představil výrobce tzv. „Platinum Edition“ edici, která byla vyrobena v počtu několika desítek kusů při příležitosti oslav 40 tisíc vyrobených traktorů PUMA.

V letošním roce je to již deset let od doby, co byla modelová řada PUMA uvedena na evropský trh. A právě v letošním roce se pro svou novou Pumu rozhodl také soukromý zemědělec Josef Rajchart z Rokycanska. Pro své hospodaření si vybral rovnou nejsilnější model z kategorie „velká“ PUMA – model 240 s plynulou převodovkou CVX. Nebylo by na tom nic neobvyklého, protože těchto modelů jezdí na moravských a českých lánech několik kusů. Jenže pan Rajchart si svou Pumu vyšperkoval k dokonalosti – přední vývodový hřídel, plná příprava na navigaci, nejvyšší stupeň výbavy kabiny s luxusním koženým sedadlem Grammer Evolution, čelní nakladač LRZ a navíc speciální lakování dle přání majitele.

Na následujících fotografiích si můžete prohlédnout, jak takový traktor v celé své kráse s dominantou jižní Moravy v zádech vypadá. Děkujeme panu Rajchartovi za důvěru vloženou do značky CASE IH.

Další články

Axial-Flow jsem si nadělil k padesátinám

24. 8. 2022

Technologii Axial-Flow si vybral pan Vilímovský již před 17 lety kvůli způsobu...

Čím se vyznačují oblíbené cisterny Pichon?

16. 5. 2022

Článek z Agroportal24h.cz - Výběr vhodné cisterny je poměrně složitý. Zajímavou...

Prvních 75 let značky STEYR

16. 5. 2022

Osudový den 29. září 1947 znamenal začátek něčeho nového pro tisíce farmářů po...

Magnum AFS Connect

11. 4. 2022

jSklízím s benefity AXIAL-FLOW®

11. 4. 2022

Kombajny AXIAL-FLOW® jsou známé svojí maximální šetrností,...