PŘICHÁZÍ NOVÁ GENERACE. PUMA X

Modelová řada PUMA se rozrůstá o jednoduché modely s označením X.

12. 12. 2017

Jednoduše vybavené traktory v kategorii 140 - 165 koní. Nová PUMA X!

Na výstavě AGRITECHNICA v Hannoveru představila značka CASE IH další novinkou v produktovém portfoliu. Pro rok 2018 rozšíří CASE IH stávající modelovou řadu traktorů PUMA o nové modely nazvané PUMA X, které se stejně jako modely PUMA Multicontroller a PUMA CVX budou i nadále vyrábět v St. Valentinu. Kategorie traktorů PUMA X byla vyvinuta pro zákazníky, kteří si žádají velmi jednoduše vybavený traktor s čistě mechanickým ovládánímbez potřebného množství elektroniky.

Nové modely PUMA X představují kombinaci vysoké technické propracovanosti a kvality použitých materiálů, které ve spojení s jednoduchou výbavou umožnují zemědělcům nabídnout traktor za velmi atraktivní cenu.

PUMA X zahrnuje modely 140, 150 a 165 X. Tyto traktory jsou zákazníkům dostupné ve výkonovém rozmezí 140 až 165 koní jmenovitého výkonu. Při práci s Power Managementem je schopen nejsilnější model 165 X poskytnout maximální výkon 210 koní. Všechny modely PUMA X jsou vyráběny s mechanickou šestistupňovou Semi-Powershift převodovkou v provedení s 19 rychlostmi vpřed a 6 vzad. Při práci v dopravě lze využít 19. rychlostního stupně, který obsluze umožnuje pracovat při snížených otáčkách motoru v režimu ECO při maximální pojezdové rychlosti 40 km/h.

Hlavním rozlišovacím znakem oproti stávajícím modelům je u traktorů PUMA X kabina. Všechny modely PUMA X nabízí velmi jednoduše vybavenou kabinu v základním provedení. Na pravé straně sedadla obsluhy se nacházíjednoduchá loketní opěrka, kde jsou umístěny základní ovladače pro nastavení hydrauliky, páka pro řazení rychlostních stupňů nebo joystick pro ovládání čelního nakladače. Pokročilejší funkce, mechanické ovládání hydrauliky, ovládání PTO včetně jednoduchého monitoru jsou intuitivně rozmístěny na pracovní desce na pravé straně. Ukazatele pojezdové rychlosti, otáček motoru jsou umístěny na palubní desce za volantem.

Ve standardu je PUMA X dodávána se střechou v provedení s osmi LED pracovními světly integrovanými ve střeše kabiny.

PUMA X je vybavena zadním tří-rychlostním vývodovým hřídelem (540/540E a 1000). Pro uživatele, kteří chtějí pracovat při zvýšených otáčkách PTO a zároveň v ECO režimu je k dispozici na přání varianta (540E/1000 a 1000E). Přímo z výrobního závodu lze objednat přední vývodový hřídel v provedení 1000 ot/min.

Vysoké zatížení je dáno použitím náprav v provedení heavy duty, kdy zadní náprava umožnuje maximální zatížení až 8 500 a přední náprava 4 900 kg. Díky tomu můžou traktory PUMA X pracovat s těžkými nesenými pracovními stroji nebo tahat návěs o vysoké hmotnosti.

Hydraulické čerpadlo nabízí průtok 110 l/min. Modely PUMA X jsou vybaveny mechanickými hydraulickými okruhy a elektronicky ovládanými středovými okruhy. Dle přání zákazníka lze traktor vybavit dvěma, třemi nebo čtyřmi okruhy. Samozřejmostí je, že u jednotlivých okruhů lze snadno nastavit jejich maximální průtok. Zadní tříbodový závěs umožnuje pracovat s nářadím o maximální hmotnosti necelých 8 300 kg.

I takto velmi jednoduše vybavené modely lze dodat s přípravou na satelitní navádění a vybavit automatickým naváděním AccuGuide. Proto i zákazníci, kteří chtějí jednoduše vybavený traktor mohou těžit z výhod precizního zemědělství AFS, například při práci s rozmetadlem průmyslových hnojiv nebo s postřikovačem.

Modely PUMA X jsou postaveny na základě stávajících a velmi oblíbených modelů PUMA. Liší se především základním provedením a jednoduchou výbavou, která zemědělci umožnuje získat traktor za atraktivní cenu s vysokou přidanou hodnotou.

V případě zájmu o bližší informace o traktoru se neváhejte na nás obrátit. 
Kontakty: Miroslav Mašek, tel.: 602 123 502; Josef Hrdý, tel.: 724 190 932; Jan Semorád, tel.: 728 656 335 nebo napiště nám na e-mail: info@agrisystem.cz.

Další články

LIS CASE IH JE OSVĚDČENÁ VOLBA!

9. 1. 2019

Dopřejte si nový lis CASE IH RB 455 za atraktivních podmínek.

OPTUM CVXDRIVE SPLŇUJE EMISNÍ NORMU STAGE V

3. 1. 2019

Patentovaná technologie Hi-eSCR 2 přináší prodloužení servisních intervalů.

PŘEDSTAVUJEME NOVÝ AXIAL-FLOW® 250

4. 12. 2018

Nové sklízecí mlátičky CASE IH řady 250. Již v příštím roce na českých a...

PRVNÍ ROK ZNAČKY SUMO NA ČESKÝCH POLÍCH

23. 11. 2018

Značka SUMO se zabydluje u zemědělců v České republice.

JEDNIČKA V ŠETRNOSTI K ZRNU

10. 11. 2018

Sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW. Jednička v šetrnosti!