PŘIJĎTE ZA NÁMI NA AGRITECHNICU!

Na výstavě AGRITECHNICA budeme společně s Vámi.

10. 11. 2017

Již za pár dnů ožije výstaviště v německém Hannoveru největší zemědělskou výstavou v Evropě s názvemAGRITECHNICA. Tato výstava je tradiční událostí pro všechny zemědělce, ale také primárně pro výrobce zemědělské techniky, kteří se v Hannoveru snaží ukázat to nejlepší, co nyní pro zemědělce produkují, na čem aktuálně pracují a kde směřuje jejich vývoj.

Jako tradičně se na AGRITECHNICE můžete setkat s námi dodávanými stroji v expozicích jednotlivých výrobců. Z našeho portfolia přivezou do Hannoveru své novinky značky CASE IH, STEYR, SIP a MacDon.

Přečtěte si, co zajímavého na AGRITECHNICE jednotliví výrobci ukážou, na kterých místech je můžete najít...

Značka CASE IH slaví v letošní roce své 175. výročí, proto pro ni AGRITECHNICA znamená významnou událost, na které může ukázat, jakým směrem se vyvíjí a jak úspěšnou historii za sebou značka CASE IH má.

Mezi hlavní novinky na stánku o rozloze 2.100 m2 v hale 5, plocha B54 bude patřit především QUADTRAC CVX, jediný čtyřpásový traktor na světě s plynulou převodovkou CVX. Dále bude návštěvníkům poprvé představen MAXXUM nové generace se zcela novou osmistupňovou převodovkou ActiveDrive 8, která představuje to nejlepší v segmentu traktoru o výkonu 120–170 koní.

Mezi ostatními vystavenými stroji nebude chybět například MAGNUM 380 CVX Rowtrac, inovovaná modelová řada PUMA 240 CVX či speciální edice traktoru PUMA 175 CVX ke 175. výročí. Z traktorů nižších výkonnostních řad bude moci spatři Farmall C a novou modelovou řadu kompaktních traktorů Farmall A, která bude zastoupena modelem 65A v kombinaci s čelními nakladači. Sklizňová technika bude zastoupena mlátičkou 9240 s desetimetrovou lištou nebo lisem na hranolovité balíky LB 434 XL s řezáním a prodlouženou lisovací komorou, která umožnuje dosáhnout lepší hustoty balíku.

Značka SIP se v posledních letech těší velké oblibě nejenom u českých zemědělců, ale své významné postavení v oblasti strojů pro sklizen píce zaujímá také na evropském trhu. Letošní ročník AGRITECHNIKY znamená pro značku SIP významnou akci, jelikož zde představí mnoho novinek ve svém portfoliu.

Mezi hlavní novinky se řadí čtyř rotorový shrnovač píce s pracovním záběrem až 13,5 metru a pásový shrnovač, který bude k dostání se záběrem 6 metrů. Novinky od slovinské značky můžete obdivovat v hale 27 na ploše s označením B22.

Jednička v oblasti flexibilních pásových lišt na americkém trhu, ale také v Evropě, značka MacDon, představí svůj výrobní program v hale 13 na stánku B43. Na stánku bude k vidění lišta MacDon FD 135, žací mačkač MacDon nebo si budete moci detailně prohlédnout nosný rám.

Přijďte si letošní ročník výstavy AGRITECHNICA užít společně s námi. Po celou dobu výstavy budou na stáncích jednotlivých výrobců k dispozici produktoví manažeři, kteří se Vám budou moci věnovat a detailně Vám představí jednotlivé novinky.

Na koho se obrátit?

  • traktory CASE IH - produkt manažer Ing. Pavel Novák, Ph.D., mobil: +420 724 035 761       
  • sklizňová technika CASE IH - produkt manažer Ing. Martin Kereszteny, mobil: +420 725 998 134
  • technika pro sklizeň píce SIP - produkt manažer Jiří Pilař, mobil: +420 602 236 569

Další články

LIS CASE IH JE OSVĚDČENÁ VOLBA!

9. 1. 2019

Dopřejte si nový lis CASE IH RB 455 za atraktivních podmínek.

OPTUM CVXDRIVE SPLŇUJE EMISNÍ NORMU STAGE V

3. 1. 2019

Patentovaná technologie Hi-eSCR 2 přináší prodloužení servisních intervalů.

PŘEDSTAVUJEME NOVÝ AXIAL-FLOW® 250

4. 12. 2018

Nové sklízecí mlátičky CASE IH řady 250. Již v příštím roce na českých a...

PRVNÍ ROK ZNAČKY SUMO NA ČESKÝCH POLÍCH

23. 11. 2018

Značka SUMO se zabydluje u zemědělců v České republice.

JEDNIČKA V ŠETRNOSTI K ZRNU

10. 11. 2018

Sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW. Jednička v šetrnosti!