Hustopeče opět hostily příznivce techniky dodávané AGRI CS

Ve středu 27.února se příznivci zemědělské techniky  sešli na Dni otevřených dveří v Hustopečích, kde se dozvěděli spostu novinek ze světa CASE IH, CASE, STEYR a Great Plains.

Silvie Kiclová, AGRI CS , 3. 3. 2013

Ve středu 27. února pořádala firma AGRI CS již tradiční Den otevřených dveří pro všechny věrné příznivce zemědělské techniky značek CASE IH, STEYR a Great Plains a manipulační techniky CASE Construction, a to přímo na středisku v Hustopečích. Kromě samotné ukázky a prezentace novinek si návštěvníci odnesli spoustu zážitků z adrenalinového vystoupení trojice skokanů na skákacích botách. Pro všechny bylo přichystáno bohaté občerstvení včetně ochutnávky místních výběrových vín a na závěr tradiční tombola o zajímavé ceny.

 

OBR: Den otevřených dveří AGRI CS je v Hustopečích velmi oblíbený, což dokazuje ji velký počet zemědělců, kteří nás přišli navštívit. Viz fotografie z haly AGRI CS, kde se konal hlavní program.

V rámci prezentace novinek značky CASE IH byla k vidění nová modelová řada traktorů Farmall - kokrétně U a C, a pro milovníky výkonné techniky také  limitovaná stříbrná edice silných pohonných tahačů konkrétně model MAGNUM 340. Dále se návštěvníci mohli blíže seznámit s manipulační technikou CASE Construction a stroji na zpracování půdy a setí Great Plains.

Začátek akce byl věnován odborných prezentacím, kde byly podrobně představeny nové traktory CASE IH, novinky ve sklizňové a manipulační technice či systémech precizního zemědělství. Návštěvníci byli dále informováni o možnostech získání dotací, financování a pojištění. Pro červenou techniku byly kromě statické prezentace připraveny také předváděcí jízdy v traktorech. 

OBR: Že středeční Hustopeče patřily červené jasně dokazuje silná flotila červených traktorů.

Silnou značkou v portfoliu AGRI CS jsou také stroje zelené barvy Great Plains, které jsou celosvětově známé svojí filozofií péči o půdu. Na DOD jste si mohli prohlédnout také široký sortiment těchto strojů. Prezentace se také zaměřila na unikátní technologii setí do dvou řadků TWIN ROW.

OBR: Přiznívci značky Great Plains si na DOD také přišli na své. Mezi vystavenými stroji nechyběl i secí stroj CENTURION, jak můžete vidět na obrázku.

Že nechyběl zajímavý doprovodný program nemůžete přehlédnout! Kromě vystoupení na skákacích botách  se mohli hosté svést v rámci zkušebních jízd s novou Oktávií či oblíbenou Kiou Sportage. V areálu byl po celou dobu akce k dispozici Dynamometr ZW 500, pro měření výkonu na motorové brzdě, kde se zdarma měřily výkony přivezených traktorů.

OBR: Fotografie zachycující vystoupení na skákacích botách nad viničním traktorem CASE IH.

Akce byla nově propojena i s ukázkou a výstavou techniky CASE Construction, kde byly k vidění manipulátory, pásové rypadlo, kolové rypadlo a nakladače. Zájemci si nové stroje a technologie z této oblasti mohli osobně vyzkoušet a zabagrovat si na polygonu.

Dne otevřených dveří se učasnilo několik set hostů, což nás ujistilo, že zastupované značky AGRI CS mají v daném regionu širokou oblibu. Všem účastníkům velmi děkujeme za účast a těšíme se na shledání na dalších zajímavých akcích v tomto roce.

Napište nám, jak se vám DOD v Hustopečích líbilo!

Každý, kdo nám odešle hodnocení akce, se dostane do slosování o zajímavý dárek! Zasílat hodnocení pomocí přiloženého formuláře můžete do 20. března 2013.


|Další články

Axial-Flow jsem si nadělil k padesátinám

24. 8. 2022

Technologii Axial-Flow si vybral pan Vilímovský již před 17 lety kvůli způsobu...

Čím se vyznačují oblíbené cisterny Pichon?

16. 5. 2022

Článek z Agroportal24h.cz - Výběr vhodné cisterny je poměrně složitý. Zajímavou...

Prvních 75 let značky STEYR

16. 5. 2022

Osudový den 29. září 1947 znamenal začátek něčeho nového pro tisíce farmářů po...

Magnum AFS Connect

11. 4. 2022

jSklízím s benefity AXIAL-FLOW®

11. 4. 2022

Kombajny AXIAL-FLOW® jsou známé svojí maximální šetrností,...