SIP 2012 - Šetřete chytře s maximální péčí

Využijte nového servisního inspekčního programu a kromě  zvýhodněných cen prohlídek a náhradních dílů získáte luxusní autokosmetiku zdarma! 

Zuzana Schwarzová, AGRI CS a.s. , 2. 12. 2012

Již několik let Vám nabízíme možnosti, jak ušetřit Vaše finance a zabezpečit spolehlivý a bezporuchový provoz díky preventivním prohlídkám. V letošním roce rozšiřujeme naši péči také o Vaše auto! Při objednání náhradních dílů získáte sadu luxusní kosmetiky zdarma.

1. Preventivní prohlídka Vašeho stroje

V rámci servisního inspekčního programu si u nás můžete nechat zkontrolovat Váš traktor nebo mlátičku za symbolickou cenu 300 korun bez DPH a získáte tak jistotu, že Váš stroj je připraven do práce v nové sezóně. Podle speciálně připravených inspekčních listů je každý stroj podroben detailní kontrole.

2. Zvýhodněné ceny náhradních dílů

V rámci servisní inspekční prohlídky získáte 10% slevu při odběru originálních náhradních dílů, které Vám zaručí produktivitu a spolehlivost při provozu techniky.

3. Luxusní autokosmetika zdarma

Při objednání náhradních dílů v rámci servisního inspekčního programu získáte sadu luxusní autokosmetiky zdarma! Podle objemu odebraných náhradních dílů Vám nabízíme tři sady balíčků:

  • SADA CLASSIC. Tato sada obsahuje: škrabka, rozmrazovač, Wizzy utěrky, leštěnka. Platí pro objednávky v hodnotě 10—50 tisíc korun.

  • SADA COMFORT.  Tato sada obsahuje: škrabka, rozmrazovač, Wizzy utěrky, leštěnka, odstraňovač skvrn, proti zamlžování skel, čištič oken a skla, wizzy syntetická jelenice. Platí pro objednávky v hodnotě 50—100 tisíc korun.

  • SADA LUXURY. Tato sada obsahuje: škrabka, rozmrazovač, Wizzy utěrky, leštěnka, odstraňovač skvrn, proti zamlžování skel, čištič oken a skla, wizzy syntetická jelenice, termo hrnek, zateplená vesta CASE IH. Platí pro objednávky v hodnotě nad 100 tisíc korun.

Zapište se proto do programu u svého autorizovaného prodejce CASE IH a STEYR a používejte svoji techniku s nižšími provozními náklady a bez dalších starostí! 

Akce platí při objednání prohlídky do konce února 2013. Bližší informace naleznete u svého autorizovaného prodejce CASE IH a STEYR.

Stáhnout leták

Další články

Axial-Flow jsem si nadělil k padesátinám

24. 8. 2022

Technologii Axial-Flow si vybral pan Vilímovský již před 17 lety kvůli způsobu...

Čím se vyznačují oblíbené cisterny Pichon?

16. 5. 2022

Článek z Agroportal24h.cz - Výběr vhodné cisterny je poměrně složitý. Zajímavou...

Prvních 75 let značky STEYR

16. 5. 2022

Osudový den 29. září 1947 znamenal začátek něčeho nového pro tisíce farmářů po...

Magnum AFS Connect

11. 4. 2022

jSklízím s benefity AXIAL-FLOW®

11. 4. 2022

Kombajny AXIAL-FLOW® jsou známé svojí maximální šetrností,...