Stroje CASE – profesionálové do zemědělství

AGRI CS a.s. nově zařadila do svého portfólia dovážených značek stroje CASE Construction.

Vojtěch Novák, AGRI CS a.s. , 25. 2. 2012

Tyto stroje jsou hojně využívány také pro zemědělské účely, proto bychom chtěli tímto krokem nabídnout Vám, podnikatelům v zemědělství, širší porfólio nabízených produktů pro Vaši farmu. Pod značkou CASE jsou hojně využívány na farmách kolové nakladače, teleskopické manipulátory, ale také smykem řízené nakladače.

Od začátku roku 2011 se značka CASE se svojí řadou stavebních strojů začala  aktivně zajímat o potřeby a požadavky zákazníků v zemědělské výrobě. Neboť se zvýšilo uplatnění těchto strojů,  hlavně kolových nakladačů, teleskopických manipulátorů a smykem řízených nakladačů v zemědělství.  Velký důraz byl kladen na zmapování provozu a potřeb zákazníka, poté na zvolení typu stroje a dále samotného modelu. Tento postup se opravdu osvědčil a CASE umístil na trh jen v roce 2011 sedm kolových nakladačů.

AGRI CS jako výhradní dovozce

Vzhledem k vysoké poptávce ze strany zemědělských subjektů se  AGRI CS v tomto roce aktivně začlenila nejenom do distribuce, ale samotného dovozu těchto strojů. Cílem přechodu značky CASE Construction do sortimentu společnosti AGRI CS je zajistit zákazníkům kompletnější balíček péče o jejich techniku. Díky svému zázemí a profesionálnímu týmu pracovníků, který si AGRI CS za svoje dlouholeté působení na trhu vybudovala, poskytuje ve spolupráci s odborníky z týmu CASE Construction tu nejlepší péči spojenou s pořízením nového stroje. Při nákupu pomohou nejen s výběrem ideálního stroje dle Vašich požadavků, ale také zajistí kompletní finanční a prodejní péči. Našim cílem je být zákazníkům nadále stabilním partnerem, které povede jejich podnikání vpřed.

Co nás čeká za novinky v roce 2012

Novými aktivitami pro stroje CASE bude jednoznačně v roce 2012 kromě prezentačních akcích začlenění do DEMO programu nový nakladač 721F XR s prodlouženými rameny a novým SCR systémem, které již nalézáte také v traktorech CASE IH nad 130 koní.
Další novinkou pro rok 2012 bude představení zbrusu nové řady smykem řízených nakladačů řady SR a SV. U této řady je kladen důraz na komfort obsluhy, samotný výhled z kabiny, hlavně ale na výkonové a zdvihové parametry. U modelů s „joystickovým“ ovládáním je možné měnit smysl ovládání pojezdu a pracovních ramen stroje. Věříme, že tyto stroje Vás svým novým designem nadchnou.

Využití teleskopických manipulátorů zažívá v posledních letech obrovský úspěch. I značka CASE se může pochlubit velkým zájmem o model TX130-40, zejména u náročnějších zákazníků s požadavkem na robustnost konstrukce, výškový dosah a neposledně nosnost stroje. S motorem 118 hp a koly na 25“ ráfcích se stroj chová suverénně i v polním hnojišti. I přes tyto vlastnosti bychom v souvislosti s připravovaným Demo programem kolového nakladače chtěli jak stávajícím, tak budoucím vlastníkům a strojníkům ukázat, že nelze srovnávat nakladače s teleskopickými manipulátory. Jejich výkonové parametry jsou nesrovnatelné, přestože se náklady na jejich provoz výrazně neliší.

Hlavním cílem značky CASE je poskytnout Vám ty nejlepší prodejní služby, neboť dobrým výběrem typu stroje a modelové řady je možné dosáhnout jeho plného využití a splnění Vašich potřeb při vynaložení optimálních nákladů.

 

Další články

Axial-Flow jsem si nadělil k padesátinám

24. 8. 2022

Technologii Axial-Flow si vybral pan Vilímovský již před 17 lety kvůli způsobu...

Čím se vyznačují oblíbené cisterny Pichon?

16. 5. 2022

Článek z Agroportal24h.cz - Výběr vhodné cisterny je poměrně složitý. Zajímavou...

Prvních 75 let značky STEYR

16. 5. 2022

Osudový den 29. září 1947 znamenal začátek něčeho nového pro tisíce farmářů po...

Magnum AFS Connect

11. 4. 2022

jSklízím s benefity AXIAL-FLOW®

11. 4. 2022

Kombajny AXIAL-FLOW® jsou známé svojí maximální šetrností,...