VELKÁ LETNÍ AKCE NA NAVIGACE

Rádi bychom Vám oznámili vyhlášení VELKÉ LETNÍ AKCE → kupte si GPS a můžete si vybrat dárky od firmy FISKARS a BOSCH.

Platnost akce: 20.7.-30.9.2013

Při nákupu jedné sady FM-750 + EZ-Pilot nebo FmX 1000 + EZ Pilot si můžete vybrat jeden z bonusů

24. 7. 2013

Moderní GPS navigace nyní s bonusem od AGRI CS

Jedním z nezadržitelných trendů v moderním zemědělství je využívání GPS navigací.  S těmito systémy v nejrůznějším provedení se setkáváme stále častěji. Zemědělci poptávají jak hotové systémy pro dodatečnou montáž na stávající techniku, tak i GPS navigace montované již v průběhu výroby stroje. V obou případech může vyjít vstříc firma AGRI CS a.s., která svou nabídku aktuálně oživila velkou letní akcí na dvě sady GPS navigací.

První sadu tvoří nejnovější navigační systém FM(CFX)-750 ve spojení s automatickým řízením EZ-Pilot. O tuto navigaci je od jejího uvedení na trh rostoucí zájem, protože poskytuje mnoho užitečných funkcí a vyšší přesnost v ergonomicky velmi zdařilém provedení. Volant tvoří jeden celek s rychle reagujícím prstencovým elektromotorem a vzhledem k eliminaci problémů při přenosu pohybu má smysl využívání i s RTK přesností (tedy s odchylkou do 2 až 4 cm).

FM(CFX)-750 se rychle prosadil

Displej FM(CFX)-750 nabízí velké množství různých funkcí téměř na úrovni nejlepšího provedení FM(FmX)-1000. Má barevný displej, na jehož levé straně najdeme volby různých náhledů a informace o stavu GPS, prováděné zakázce a další. Displej zobrazuje jednotlivé jízdy v 3-D náhledu a na souvrati se automaticky přepne do ptačí perspektivy.

Nastavení navigace se provádí prostřednictvím přehledného menu, do kterého se lze dostat pomocí symbolů pro rychlý přístup. Displej pomáhá uživateli krátkými textovými zprávami při procházení položek. Má dostatečnou kapacitu paměti k uložení velkého množství dat k jednotlivým zakázkám a umí si zapamatovat objeté hranice pozemku či jednotlivé AB linie.

Chytrá řešení pro praxi

Na souvratích nemusí řidič traktor dootočit až přímo do další jízdy, ale jen jej k ní nasměrovat - poté navigaci zapne a pustí volant. Traktor je automaticky naveden na zvolenou jízdu a sleduje svou stopu.

Obsluha si při práci s navigací může na pozemku označit místa výskytu překážek nebo například zaplevelení pomocí praporků. Displej FM(CFX)-750 má integrovaný přijímač signálu GPS a ruského GLONASS, což dává dobré předpoklady spolehlivého fungování. Dále umí přijímat korekční signály Egnos, Omnistar a RTK. Novinkou je vylepšená technologie kompenzace terénu T3.

      

Systém pro nejnáročnější

Druhou sadu GPS2 tvoří systém EZ-Pilot spolu s integrovaným displejem FM(FmX)-1000, což je nejlépe vybavená a nejuniverzálnější verze. Představuje výkonný systém s maximem uživatelského komfortu, který mohou automatické systémy asistovaného řízení v současnosti nabídnout. Dotyková obrazovka je o 35 % větší, než u displeje FM(CFX)-750, integruje i vnější vstup pro videokamery a zvládne ovládání připojeného nářadí i traktoru současně. Podporuje velký počet aplikací včetně variabilního dávkování či mapování. Je optimální také pro velké podniky, které hodlají využívat systémy precizního zemědělství na svých pozemcích v komplexní podobě a vytěžit z této technologie maximum pro zvýšení efektivity a produktivity práce. Obě zmíněné sady GPS navigací mohou zákazníci firmy v průběhu akce obdržet spolu se zajímavým bonusem.

Obrázek:  Při zpracování půdy a setí zajistí GPS navigace značné úspory. Nyní mohou zákazníci pořídit dva moderní navigační systémy se zajímavým bonusem

Výběr dárkové sady:

Soubory ke stažení:

Další články

Axial-Flow jsem si nadělil k padesátinám

24. 8. 2022

Technologii Axial-Flow si vybral pan Vilímovský již před 17 lety kvůli způsobu...

Čím se vyznačují oblíbené cisterny Pichon?

16. 5. 2022

Článek z Agroportal24h.cz - Výběr vhodné cisterny je poměrně složitý. Zajímavou...

Prvních 75 let značky STEYR

16. 5. 2022

Osudový den 29. září 1947 znamenal začátek něčeho nového pro tisíce farmářů po...

Magnum AFS Connect

11. 4. 2022

jSklízím s benefity AXIAL-FLOW®

11. 4. 2022

Kombajny AXIAL-FLOW® jsou známé svojí maximální šetrností,...