EXKLUZIVNÍ NABÍDKA: SECÍ STROJ SPARTAN 607 JIŽ ZA 1 850 000 CZK*

Vertikálně při setí za akční cenu. Více...

1. 7. 2016

Spartan je univerzální secí stroj, který je díky výhodám vertikálního zpracování půdy při setí ideálním nástrojem pro zakládání porostů. Intenzivní zpracování půdy v páscích zajišťují patentem chráněné Turbo-koltry s tangenciálními prolisy. Díky unikátní geometrii dokáží připravit zónově ideální prostředí pro práci secích botek a zatlačovacích koleček. Kvalita ukládání osiva, přesné dodržení pracovní hloubky a rovnoměrné vzcházení jsou pro Spartany přirozené. Spartan vyniká v setí do strniště, kvalitně ukládá osivo i do podmítky nebo jinak připravené půdy, třeba i po orbě. Spartany lze díky schopnosti zasít do drnu využít i pro setí TTP.

SPARTAN 607  JIŽ ZA
1 850 000 CZK*

 

Turbo-koltry zpracovávají půdu pouze v páscích. Jde o zónovou přípravu půdy se všemi vlastnostmi vertikálního zpracování, které je ideální pro rovnoměrné vzcházení rostlin.

Při setí secími stroji Spartan nedochází k nadměrnému vysušování půdy. Technologie zónové přípravy má také protierozní účinky.

Menší nároky na výkon traktoru.


KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Předseťová příprava půdy je prováděna v páscích o šíři 3-5 cm před každou výsevní botkou. Tuto finální předseťovou zónovou přípravu provádí Turbo-koltry s cílem vytvořit optimální podmínky pro perfektní práci secí botky. Spartan umí vysít dva druhy osiva nebo osivo s aplikací granulovaných hnojiv.

  • Centrální a plynulá regulace přítlaku. Velmi jednoduše lze podle aktuálních podmínek upravit hodnotu přítlaku až na 250kg. Nejen, že “dostanete” osivo do půdy i za sucha, ale je možné osévat souvratě až po zasetí celého honu.

  • Snímače průtoku osiva v semenovodech jsou v základní výbavě Spartana. Informace o případném ucpání hadice je obsluze zobrazována na velkém a přehledném ovládacím terminálu. Terminál s obsluhou komunikuje v českém jazyce.

Více o modelové řadě SPARTAN naleznete ZDE.

 

 

 


*Cena je uvedena bez DPH a  platí pouze do vyprodání zásob.

Soubory ke stažení:

Další články

Axial-Flow jsem si nadělil k padesátinám

24. 8. 2022

Technologii Axial-Flow si vybral pan Vilímovský již před 17 lety kvůli způsobu...

Čím se vyznačují oblíbené cisterny Pichon?

16. 5. 2022

Článek z Agroportal24h.cz - Výběr vhodné cisterny je poměrně složitý. Zajímavou...

Prvních 75 let značky STEYR

16. 5. 2022

Osudový den 29. září 1947 znamenal začátek něčeho nového pro tisíce farmářů po...

Magnum AFS Connect

11. 4. 2022

jSklízím s benefity AXIAL-FLOW®

11. 4. 2022

Kombajny AXIAL-FLOW® jsou známé svojí maximální šetrností,...